Witcher 3 PS5 ve Xbox Series X'e Geliyor! - TRESPOR

Witcher 3 PS5 ve Xbox Series X’e Geliyor!

 Witcher 3 PS5 ve Xbox Series X’e Geliyor!
Okunuyor Witcher 3 PS5 ve Xbox Series X’e Geliyor!

Witcher 3 PS5 ve Xbox Series X’e Geliyor.CD Projekt Red geçtiğimiz günlerde The Witcher 3: Wild Hunt’ın hem PS5 hem de Xbox Series X’e geleceğini duyurdu.

The Witcher 3: Wild Hunt

CD Projekt Red geçtiğimiz günlerde devasa fantezi RPG The Witcher 3’ün yeni nesil konsollara geldiğini ve önemli bir görsel ve teknik revizyondan geçeceğini duyurdu.

Witcher 3, 2021’de hem PS5 hem de Xbox Series X’te piyasaya sürülecek ve PC’de ciddi bir parlama olacak. Geralt hayranları, bu güncellemenin oyunun önemli ölçüde daha hızlı yükleme sürelerine sahip olacağı ve ışın izleme teknolojisini tam olarak destekleyeceği anlamına geldiğini bilmekten memnuniyet duyacaklar.

Resmi bir CD Projekt Red, “Güçlü video oyunu donanımından yararlanmak üzere geliştirilen The Witcher 3: Wild Hunt for PC, Xbox Series X ve PlayStation 5’in yeni nesil sürümü, bir dizi görsel ve teknik iyileştirme içerecek,” yazıyor.

Yapıln basın bülteni, ışın izleme ve daha hızlı yükleme sürelerinin temel oyunun yanı sıra The Witcher 3’ün genişletmeleri Hearts of Stone ve Blood and Wine için de uygulanacağını belirtiyor.

The Witcher 3’ün yeni nesil sürümünü incelemek isteyenler için, PC, Xbox Series X ve PS5’te bağımsız bir satın alma olarak sunulacak. Bununla birlikte, The Witcher 3’ün mevcut nesil bir sürümüne zaten sahipseniz, yeni nesil yükseltmeyi ücretsiz olarak alacaksınız.

Şu anda, PS5 ve Xbox Series X için The Witcher 3 için somut bir çıkış tarihi yok. Ancak, CD Projekt Red baş PR yöneticisi Radek Grabowski’nin izniyle 2021’de bir noktada geleceğini biliyoruz.

Yapılan Yorumlar
  • […] Witcher 3‘ün hikaye genişletmelerinin her biri, toplam 30 saatten fazla ek hikaye içeriği için temel oyununa her biri 10 saatten fazla eklendi. Cyberpunk 2077 geliştiricileriyle yapılan önceki görüşmeler, oyunun ana hikayesinin yaklaşık 50 ila 60 saatlik bir oyun süresine sahip olmasının beklendiğini, yan görevlerin ve diğer etkinliklerin oyuncuların eğlenmesi için en az 200 ekstra saat eklediğini ortaya koydu. […]

Bir Yorum Yapın