Resident Evil Netflix 'e Geliyor! – TRESPOR – Oyun Dünyası

Resident Evil Netflix'e Geliyor!

Resident Evil Netflix ‘e geliyor.Son derece popüler hayatta kalma korku oyunu franchise Resident Evil’in bir canlı aksiyon dizisi biçiminde Netflix’e geleceği açıklandı.

Resident Evil Netflix

Resident Evil, Shinji Mikami ve Tokuro Fujiwara tarafından yaratılan Capcom oyunu 1996’da Playstation’da yayınlandı . O zamandan beri tüm zamanların en uzun soluklu korku oyunu serilerinden biri haline geldi ve birçok tutkulu oyuncu biriktirdi.

27 Ağustos’ta NXOnNetflix, “Capcom’un efsanevi hayatta kalma korku serisine dayanan yeni bir canlı aksiyon dizisinin Netflix’e geleceğini” duyuran bir tweet attı.

Netflix’te Resident Evil’i Kim Yönetecek?

Dizinin, popüler karanlık fantastik şov Supernatural için yazdığı ve Ghostbusters: Legion için çizgi roman çalışmasıyla tanınan Andrew Dabb tarafından yazıldığını ortaya koyuyorlar.

Dizinin ilk iki bölümü, daha önce Journey is the Destination gibi projelerde çalışan Bronwen Hughes tarafından yönetilecek ve en önemlisi tonal olarak benzer şov olan Walking Dead’de olacak.

Netflix, dizinin her biri bir saat sürecek sekiz bölümden oluşacağını duyurdu. Gösteri, Resident Evil film serisinin altı bölümünün de arkasında olan Constantin filmleri tarafından yapılıyor.

Resident Evil, Netflix’e Ne Zaman Geliyor?

Netflix henüz bir çıkış tarihi açıklamadı, ancak en azından olay örgüsünün ve ilk bölümün yazılmış olduğu ve “Yeni Rakun Şehrine Hoş Geldiniz” olarak adlandırılacağı görülüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu