Cyberpunk 2077 Ön Yükleme Ayrıntıları Sızdırıldı: Boyut, tarih ve yamalar

Devasa açık dünya haritası, karmaşık hikayesi ve muhteşem görselleriyle Cyberpunk 2077, büyük kaynak barındıran bir oyundur. Neyse ki, oyunu yayınlanmadan önce önceden yükleyebilirsiniz.
 Cyberpunk 2077 Ön Yükleme Ayrıntıları Sızdırıldı: Boyut, tarih ve yamalar
Okunuyor Cyberpunk 2077 Ön Yükleme Ayrıntıları Sızdırıldı: Boyut, tarih ve yamalar

Cyberpunk 2077 oyununun boyutuyla ilgili ayrıntılar ve oyunun nasıl önceden yükleneceğine ilişkin talimatlar şimdi sızdırıldı ve 10 Aralık çıkış tarihinde Cyberpunk 2077’nin keyfini çıkarmanızı sağlayacak.

Oyunların çıkış gününden önce önceden yüklenmesi, çevrimiçi oyun mağazaları dünyasında yaygın hale geldi. Çok büyük indirme boyutları ve uzun yükleme süreleri ile önyükleme, oyunu piyasaya sürüldükten sonra oynamak ile oyunun yüklenmesi için başka bir gün beklemek arasındaki fark olabilir.

PlayStation 4 ve Playstation 5’e Cyberpunk 2077 nasıl önceden yüklenir?

Twitter hesabından silinen bir tweet’e göre PlayStationSize , PS4, PS4 Pro ve PS5 konsolu kullanıcıları, 10 Aralık’ta tam sürüm yayınlanmadan iki gün önce, 8 Aralık’ta Cyberpunk 2077’ye önyükleme için erişebilecekler.

Sadece bu değil, aynı zamanda boyut ayrıntılarını da yayınladılar. PS4’te 71.73 gb temel oyun boyutuyla, indirmenin 72 gb’ye yakın olması muhtemeldir.

Temel indirmeyle birlikte, muhtemelen birinci gün veya sıfırıncı gün yaması olacak, ancak bununla ilgili ayrıntılar henüz açıklanmadı. Yama, ilk önyüklemeye dahil edilirse, dosya boyutunu yaklaşık 80 veya 90 gb’ye çıkarabilir.

Yeni nesil için dosya boyutu da biraz daha büyük olabilir ve bu nedenle temel oyun için 100 gb işaretine daha yakın olabilir.

Önerilen Yazı: Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri

Bununla birlikte, PS4’ün herhangi bir ‘akıllı teslimat’ sunmadığını, bu nedenle ‘Pro’ kullanıcıları için 4K dokuların, indirme boyutunu destekleyerek standart PS4 sürümüyle birlikte sunulması muhtemeldir.

Playstation Cyberpunk 2077

PS4 ve PS5 için Cyberpunk 2077 önyüklemesine nasıl erişilir?

Cyberpunk 2077 için önyüklemeye erişmek için oyunu PSN mağazasından sipariş etmeniz gerekir. Bu, 8 Aralık’ta oyunu önceden yükleme seçeneğini açacaktır.

Xbox konsollarına Cyberpunk 2077’yi önceden yükleme

Ne yazık ki, Xbox konsolu kullanıcıları için herhangi bir önyükleme hakkında bilgimiz yok. Dosya boyutları, Playstation 4 kullanıcılarıyla aynı olmasa bile benzer olacaktır, bu da indirme sürelerinin benzer olması gerektiği anlamına gelir.

Xbox kullanıcılarının herhangi bir önyükleme erişimine sahip olup olmayacağı şu anda net değil, ancak PS4 erişimi hakkındaki söylentiler doğruysa, Xbox kullanıcılarının PC kullanıcılarıyla birlikte benzer avantajlardan yararlanmasını bekleriz.

Orijinal tweet silindiğinden, gerçek bir sızıntı olup olmadığı belli değil. Her iki durumda da, daha fazlasını öğrendikçe bu makaleyi güncellediğimizden emin olacağız.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın