Steam Level Atlama Rehberi, Steam Nasıl Level Atlanır?

 Steam Level Atlama Rehberi, Steam Nasıl Level Atlanır?
Okunuyor Steam Level Atlama Rehberi, Steam Nasıl Level Atlanır?

Tüm oyuncu dostlarımıza selam. Bugünkü yazımızda Steam profil seviyenizi hızlıca nasıl yükseltebileceğinizi göstereceğim. Steam profil seviyemiz hem görünüş hem de kullanış açısından önemli bir etken. Diğer yandan ufak bir etkisi olsa da CS GO Güven Faktörü için bir etkisi de var. Güven faktörünüzü nasıl iyileştirebileceğinizi anlattığım şu yazım da ilginizi çekebilir. Cs Go Güven Faktörü İyileştirme. Hazırsanız Steam Level Atlama Rehberine Geçelim

Steam Level Atlama Rehberi

Level Atlama Avantajları
  • Her level atladığınızda arkadaş listenize 5 kişi daha ekleyebiliyorsunuz.
  • Her 10 levelde bir 1 adet vitrin hakkı kazanıyorsunuz ve bununla profilinizi düzenleyebilir, süsleyebilirsiniz.

 

Steam Topluluk Görevleri
Bu görevleri tamamladığınızda tamamlama ödülü olarak 500 XP kazanıyorsunuz. İlk levelleri atlamak için bu çok büyük bir sayı.
Steam oyunlarınızın kartlarını toplayıp rozete dönüştürmek
Steam’de aldığımız bir çok oyunun kendine ait koleksiyon kartları bulunuyor. Bunları hem o oyunu oynayarak hem de pazardan satın alabilirsiniz. Bu kartları toplayıp birleştirerek rozete dönüştürebilirsiniz.
Steam Üyesi Olarak Geçirdiğiniz Süre

Steam üyesi olarak geçirdiğiniz süre demek şu oluyor. Steam profilinizi oluşturduğunuz tarihten, bugüne yani baktığınız güne kadar kaç sene geçtiyse süreniz o kadar artıyor.

Steam’a Özel zamanlarda Ve Etkinliklerde Gelen Görevler

Bunlardan bazıları indirimlerle beraber bazıları ise Steam’daki köklü değişimlerden sonra gelen görevlerdir. Mesela 2016 oyun oylamaları.

Herhangi Bir Eşyayı Cevhere Dönüştürme

Bunun için envanterinizdeki herhangi bir eşyayı cevhere dönüştürmeniz yeterli olacaktır. Bu işlem size otomatik olarak 100 Xp veren bir rozet kazandıracaktır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın