The Medium 10 Aralık'ta Xbox Series X'e Geliyor

The Medium 10 Aralık'ta Xbox Series X'e Geliyor

The Medium 10 Aralık’ta Xbox Series X’e Geliyor.Bloober Team’in Silent Hill’den ilham alan korku oyunu, tatil sezonu için tam zamanında çıkıyor.

The Medium Korku Oyunu

Şu anda yılın en korkunç ayı, bu da oturup bazı ürkütücü korku oyunları oynamak için mükemmel bir zaman. Ancak The Medium , Cadılar Bayramı için zamanında konsolide olmayacak. Bunun yerine, tatil sezonunu biraz daha korkunç hale getirmeye çalışacak.

Bugün, bu gizemli, gerçeği değiştiren başlık için yeni bir fragman yayınlandı. Oyunun kendisi hakkında yeni bilgiler açısından pek bir şey sunmuyor, ancak resmi çıkış tarihini açıkladı.

Bu video çoğunlukla The Medium’dan bazı manzaralar ve sanat eserlerinin yanı sıra film müziğinden yeni bir şarkı gösteriyor. Büyük haber, 10 Aralık’ta Xbox Series X, Xbox Series S ve PC için yayınlanacağını öğrendiğimizde sona erecek. Öyleyse, büyük bir korku oyunu hayranıysanız, artık listenize ekleyeceğiniz bir şey var.

Silent Hill’den ilham alan bu oyun hakkında, oldukça ürkütücü görünmesi dışında hala pek bir şey bilmiyoruz . Bu fragman bir sürü ürkütücü maske, harap olmuş evler, budaklı ağaçlar ve kan kırmızısı bitki yaşamı içeriyor. Oyunun konsepti, ana karakterin ruhlar alemine geçebilen, başlık düşünüldüğünde mantıklı olan psişik bir ortam olmasıdır. Ayrıca, bu oyunun eski NBC programı Medium ile hiçbir ilgisi yok, bu yüzden Patricia Arquette’in ortaya çıkmasını beklemeyin.

Çıkış tarihine yaklaştıkça The Medium hakkında daha fazla şey öğreneceğimizden eminiz. Şimdilik en net bildiğimiz The Medium çıkış tarihi 10 Aralık olduğu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu