TRESPOR OLARAK İNİNAL ESPOR ARENA AÇILIŞINDA BULUNDUK!

Merhaba değerli TRespor takipçileri, bugünkü yazımızda sizlere Trespor’u temsil olarak gittiğim bir organizasyondan bahsedeceğim.

Firma olarak misyon ve vizyonumuz Türkiye’de Espor alanında bir platform oluşturmak ve tekil şahıs ve firma olarak bu alanda yükselerek, organizasyon ve turnuvalar düzenleyerek bu alanda ülkemize hizmet etmek ve insanların ulaşabileceği bir Espor platformu olacak.

Program Umutcan Tütüncü ve Dans performansı ile başladı. Ardından rapçi Tankurt Manas sahnenin tozunu enerjik performansı ile attırarak seyircileri havaya soktu desek yeridir. Ardından saat 4’e doğru etkinlik alanının dolmasıyla birlikte Brawl Stars mücadelesi için Youtuber olan ”Oyunların Ustası” geldi ve 2 maç atarak, Sponsor İninal tarafından iki adet ödül ile ödüllendirildi.

Programın moderatörlüğünü Youtube ve bir çok teknoloji sitesinden de tanıdığımız Enis Kirazoğlu yaptı. 5’te Espor Paneli adı altında program ve platformun sponsorları sahne aldı. Açılan arenanın işlevini, Türkiye’de Espor geleceğini, yapılan yatırımları ve Türkiye’de ki oyun kültürünü konuştular. Gelecekte Türkiye’yi espor alanında neler beklediğini belirten konuklar, Espor alanında Türkiye’de arena sahibi ve sponsorlar olarak ön ayak oldukları için çok mutlu olduklarını belirttiler.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu