Black Ops Cold War Fragmanı Harita ve Konumlar

 Black Ops Cold War Fragmanı Harita ve Konumlar
Okunuyor Black Ops Cold War Fragmanı Harita ve Konumlar

Call of Duty: Black Ops Cold War için yayınlanan yeni bir teaser fragmanı, oyunun çok oyunculu haritalarının temel alınacağı bazı konumların tanıtımını yaptı.

Black Ops Cold War Fragmanı

Black Ops Cold War’un hype’ı tüm zamanların en yüksek seviyesinde, çünkü 9 Eylül’deki çok oyunculu açıklamaya sadece birkaç gün kaldı ve oyunun tam sürümünün gelmesi çok uzun sürmeyecek.

Çok oyunculu tanıtım etkinliğinin öncesinde, Activision, oyuncu tabanını daha da heyecanlandırmak için teaser görüntüleri ve kısa videolar yayınlıyor ve 6 Eylül’deki en sonuncusu aslında bazı değerli bilgiler de içerebilir.

Yalnızca birkaç saniye uzunluğundaki video, dünya üzerinde kırmızı noktalarla veya bir radar taramasıyla sürekli olarak birkaç noktayı gösterir; bunlar büyük olasılıkla bazı MP haritalarının ayarlandığı yerdir.

İlk gösterilen güney Florida, büyük olasılıkla Miami’de, BOCW alpha’dan yakın zamanda sızdırılan oyunlara  dayanarak, haritalardan birinin nerede olacağıdır.

Ardından, video Brezilya ile Peru arasındaki sınırda ortalanmış bir tür radara geçiyor. Bu biraz ilginç çünkü o bölgede tarihi Soğuk Savaş öneme sahip büyük şehirler yok, ancak tarayıcı kesinlikle yakın bölgede dikkate değer bir şeyler olduğunu ima ediyor olabilir.

Klipte gösterilen birkaç kırmızı nokta daha var, bunlardan biri Nikaragua’da, tabii ki bu döneme gelince kesinlikle tarihsel öneme sahip. Nikaragua Devrimi 1978’de başladı ve Soğuk Savaş’ın Latin Amerika’daki varlığının büyük bir parçasıydı, bu nedenle BOCW’nin orada bir MP haritasına sahip olması şaşırtıcı olmaz.

Miami merkezli harita, sızdırılan Black Ops Cold War oynanış görüntülerinde gösterildi.

Ayrıca açık denizde bir yere yerleştirilmiş birkaç işaret var – biri doğrudan Meksika’nın güneybatısında, diğeri Atlantik’in ortasında. Bu, MP haritalarından birinin aslında suda çıkacağına dair önceki sızıntıları doğruluyor gibi görünüyor, gerçek bir kara değil, oyuncuların kullanabileceği zipline’larla bağlantılı üç gemi var.

Call of Duty Black Ops Cold War Sistem Gereksinimleri

İlgili İçerik
Oyun dünyasının efsane serilerinden olan Call of Duty Black Ops Cold War sistem gereksinimleri açıklandı.Şuan ön sipariş ile alınabilen Black Ops Cold War  13 Kasım’dan itibaren satışa sunulacak. Call...

Tabii ki, bu tanıtım fragmanının ortaya çıkardığı her ne olursa olsun, arzulanan çok daha fazla şey oluyor.Fakat fragman,9 Eylül’deki tam çok oyunculu tanıtım etkinliğiyle tatmin edecek gibi gözüküyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın