Rise Online World Ne Zaman Çıkacak? - TRESPOR

Rise Online World Ne Zaman Çıkacak?

 Rise Online World Ne Zaman Çıkacak?
Okunuyor Rise Online World Ne Zaman Çıkacak?

Türk yapımı MMORPG oyunu olan Rise Online World ne zaman çıkacak sorusu gündemde.Oyun yetkilileri net bir tarih vermese de Rise Online World çıkış tarihi Eylül başı gibi tahmin ediliyor.

Rise Online World Ne Zaman Çıkacak?

Rise Online veya Rise Online World, Rokosoft tarafından geliştirilen Lunaskar ve Protean adında iki ırkın savaşını konu alan Türk yapımı (MMORPG) çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunudur.Yaklaşık 5 yıldır geliştirme aşamasında olan oyun 2020 yılı tarihi itibariyle muhteşem bir oyun tanıtım videosu ile oyunculara duyuruldu.

2020’nin ilk çeyreğinde Rise Online Alfa testi başlaması planlanıyordu ancak Covid-19 sebebi ile test ertelenmek zorunda kalmıştı.23 Haziran itibari ile oyun yapım şirketinin Resmi Instagram hesabı üzerinden yapılan duyuru da 16 Ağustos’da Alfa Ön Gösterim ve 23 Ağustos’da Alfa testlerinin açılacağı duyuruldu.

Alfa testleri başlamadan önce ön başvuru yapan oyunculara e-mail ile bildirilecek.Oyunun resmi olarak ne zaman çıkacağı hakkında”En büyük oyun stüdyoları bile tam tarih veremiyor.MMORPG çok kapsamlı bir oyun.Sorunsuz bir oyun deneyimi sunabilmek için ilk olarak alfa testleri yayınlanacak.Oyun resmi olarak her halükarda  2020 yılında çıkmış olacak.”açıklamasında bulundu.Ayrıca oyun global pazarda ilk olarak İngilizce dil seçeneği ile gelecek. İlerleyen günlerde Türkçe dil’de eklenecek.

Rise Online World Ücretsiz Mi?

Rise Online World Ne Zaman Çıkacak

Rise Online World Ne Zaman Çıkacak

Oyun tamamen ücretsiz olarak oynanabilecek.Oyun içi mağaza sistemi de olacak ancak para harcayan oyuncu ile harcamayan arasındaki fark minimum düzeyde tutulacak.

Rise Online World Steam ve Epic Store’da Olacak Mı?

Şirket yetkilileri, şuan için net bir bilginin olmadığını,bütün enerjilerini oyunu daha iyi hale getirmek için kullandıklarını söyledi.

Rise Online World Sistem Gereksinimleri

Oyun grafikleri çok üst düzeyde ancak herkes tarafından oynanabilmesi için gerekli çalışmalar yapılıyor.

Sistem gereksinimleri ile ilgili net bir bilgi olmasa da ;

Tahmin Edilen

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
  • İşlemci: Intel i3 2120 3.1 GHz veya üzeri
  • Bellek: 4 GB RAM veya üzeri
  • Ekran Kartı: AMD Radeon R7 240 2 GB 128-bit veya Muadil NVIDIA
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı,
  • Depolama: 40 GB kullanılabilir alan

şeklinde.

Rise Online World Hile

Oyunda en çok önem verilen durum hile konusu. Bu yüzden hile ile en iyi şekilde mücadele edilecek sistem geliştiriliyor.Tespit edildiği durumlar da hesabın süresiz banlaması gibi caydırıcı cezalar kaçınılmaz olacak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın