Cyberpunk 2077 Çıkış Tarihi 18 Kasım'a Ertelendi!

CD Projekt Red ekibi Cyberpunk 2077 Çıkış Tarihi ni bir kez daha ertelediklerini duyurdu.Daha önce 17 Eylül tarihinde çıkması beklenen oyun,geliştirici şirket tarafından alınan bir kararla 18 Kasım’a ertelendiğini duyurdu.

Cyberpunk 2077 Çıkış Tarihi 18 Kasım

Cyberpunk 2077 Çıkış Tarihi

Oyun yapım şirketinin Twitter’da yayınladığı açıklamada, oyunun içerik açısından tamamlanmış olmasına rağmen henüz lansmana hazır olmadığını açıkladı. Ek geliştirme süresi, mekaniği dengelemek ve hataları düzeltmek için lansmanın ertelenmesinin daha doğru olduğu düşündüklerini dile getirdi.

Cyberpunk 2077 lansmanının ertelenmesi,PS5 ve Xbox Series X planlarını nasıl etkileyeceği ise merak konusu. CDPR, “Oyun yapma şeklimize aşina olanlar hazır olmayan bir şey göndermeyeceğimizi biliyorlar.Bu yüzden her şeyin sorunsuz bir şekilde ilerleyebilmesi için 18 Kasım tarihini uygun gördük”açıklamasında bulundu.

CDPR’ın Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda “Cyberpunk 2077 hem içerik hem de oynanış açısından bitti.Görevler,beceriler ve eşyalar..Night City’nin sunduğu tüm maceralar hazır.”Notunu düştü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu