Xbox Series X Oyunları Etkinlik Tarihi 23 Temmuz!

Microsoft, Xbox Series X oyunları birinci taraf oyun vitrininin 23 Temmuz’da gerçekleşeceğini doğruladı. Halo Infinite tanıtımda gösterilecek.

Xbox Series X Oyunları 23 Temmuz’da Tanıtılacak

Xbox Series X Oyunları

Microsoft, Xbox’ın ilk parti oyunları vitrini 23 Temmuz’da saat 09: 00’da PT’de gerçekleştirecek. Bu sunum, öncelikle lansman başlığı Halo Infinite dahil olmak üzere Xbox Series X oyunlarına odaklanacak . Ancak, akışın yalnızca birinci taraf stüdyolarındaki oyunlara odaklanıp odaklanmayacağı veya üçüncü taraf başlıklarını içerip içermeyeceği belirsiz.

Temmuz Xbox Games Vitrini, Mayıs ayında Xbox 20/20 programlama serisinin bir parçası olarak sunulan üçüncü taraf bir oyun sunumundan sadece iki ay sonra gelecek . The Ascent , Assassin’s Creed Valhalla ve Scarlet Nexus dahil olmak üzere birçok farklı oyundan ufak oynanışlar gelmilti, ancak genişletilmiş gösterimler yapılmamıştı.

Tipik olarak Microsoft, Haziran ayında daha büyük bir E3 basın toplantısının bir parçası olarak birinci taraf oyunları vitrini gibi bir etkinlik düzenleyecekti, ancak E3’ün COVID-19 nedeniyle iptal edilmesi planları altüst etmişti. PlayStation, tam iptali öncesinde E3’e katılmamaya karar vermişti ve bunun yerine Haziran ayında bir PS5 açıklama etkinliği düzenledi . Ne Sony ne de Microsoft, PS5 veya Xbox Series X için kesin bir çıkış tarihi veya fiyatı açıklamadı.

Kaynak: https://gamespot.com/articles/xbox-series-x-games-event-date-confirmed-for-july-/1100-6479333/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu