Lol 10.8 Yama Notları - League Of Legends Yeni Güncelleme - TRESPOR

Lol 10.8 Yama Notları – League Of Legends Yeni Güncelleme

 Lol 10.8 Yama Notları – League Of Legends Yeni Güncelleme
Okunuyor Lol 10.8 Yama Notları – League Of Legends Yeni Güncelleme

Dünyanın en çok oynanan Moba oyunlarından olan Leauge Of Legends, geçtiğimiz günlerde 10.8 yamasını aldı. Alınan güncelleme ile gelen yenilikler açıklandı. Peki Lol 10.8 Yama Notları ile bizlere oyunculara neler sunuldu? Güncellemeye ait Lol 10.8 yama notlarını bu yazımızda sizlere sunduk.

Lol 10.8 Yama Notları

Merhaba meka pilotları.

10.8 Yaması’na hoş geldiniz! Konuşulacak epey şey var. İlk olarak yepyeni efsanevi şampiyonumuz Xerath geliyor. Sonsuz Karanlık ve büyücü kompozisyonlarınızı genişletmeye hazır olun. İleri safhalarda alınabilen bu taşıyıcı, savaş alanına rakipleri katlettikçe güçlenen meteorlar yağdırıyor. Ayrıca iki yeni galaksi ekliyoruz: Ticaret Bölgesi ve Süper Yoğun Galaksi. Ticaret Bölgesi’nde her tur dükkânınızı bir defa bedelsiz olarak yenileyebiliyorsunuz. Süper Yoğun Galaksi’deyse 5. seviyeye ulaştığınızda bedelsiz bir Doğanın Kudreti kazanıyorsunuz.

İlginizi Çekebilir: Dauntless Sistem Gereksinimleri – 2020

İşin dengeleme tarafındaysa, güçlüleri zayıflatmak yerine zayıfları güçlendirmeye devam ediyoruz. 4. aşama şampiyonlar Wukong ve Soraka’ya getirdiğimiz güçlendirmelerin yanı sıra Süper Meka ve Shaco’ya getirdiğimiz zayıflatmalar yamanın öne çıkan yanları arasında.

 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın