BLAST Valorant Ignition Serisi Turnuvası Tüm Detaylar

BLAST Valorant Ignition Serisi Turnuvası Tüm Detaylar

BLAST Valorant Ignition Serisi Turnuvası başladı.BLAST, CS: GO’nun dışına doğru genişliyor ve dünyanın en iyi takımlarından bazılarının katıldığı kendi Valorant Ignition Series etkinliğine ev sahipliği yapıyor.

BLAST VALORANT Turnuvası

Dünyanın dört bir yanından organizasyonların yıldızlarla dolu kadrolar oluşturmasıyla şekillenen rekabetçi Valorant sahnesi ile turnuva organizatörleri de kendi etkinlikleriyle ilerleme kaydetmeye çalışıyor.

Şimdi, BLAST , Flashpoint’in ayak izlerini takip ediyor ve tipik bir Counter-Strike: Global Offensive etkinlik sunucusu olmaktan, beceri setlerine Valorant eklemeye kadar genişliyor.

Kıtanın en iyi takımlarından dördü yakın gelecekteki Dünya’da en iyi olduklarını kanıtlamak için savaşacaklar . İşte bilmeniz gerekenler.

blast valorant turnuvası
BLAST tipik olarak sadece CSGO etkinliklerine ev sahipliği yapıyordu ancak şimdi Valorant yapıyorlar.

BLAST’ın Valorant Ignition Series etkinliği ne zaman başlıyor?

BLAST’ın Valorant Ignition Series etkinliği 11 Eylül’de başlayacak ve 13 Eylül’e kadar devam edecek – her dakika Twitch’te canlı olarak yayınlanacak.

Muhtemelen dünyanın en iyi takımı olan G2, en büyük ödülü almak için şüphesiz favori. Hem FunPlus Phoenix hem de Ninjas in Pajamas tarafından zorlu bir rekabetle karşı karşıya kalıyorlar – zirvede rekabet etmek için gerekenlere sahip olduklarını zaten kanıtlamış iki kadro.

Ayrıca Counter-Strike efsanesi Adil ‘Scream’ Benrlitom’un başkanlık ettiği Team Liquid de onlara katılacak. Yani hafta sonu, Avrupa’nın Ignition Serisi etkinliklerinin patlayıcı bir sonu için hazırlandı!

BLAST Valorant Ignition Serisi Nasıl İzlenir?

Tüm aksiyonu BLAST’ın ana Twitch kanalında izleyebileceksiniz. İkincil dil akışları muhtemelen diğer kanallardan da alınabilecektir.

BLAST VALORANT Ignition Series: Program ve format

Daha önce de belirtildiği gibi, G2 Esports, FunPlus Phoenix, Ninjas in Pajamas ve Team Liquid, BLAST’ın etkinliğinde savaşacak.

Etkinliğin formatı, üçlü elemeden oluşan bir çift elemeden oluşacak, bu yüzden şanslı bir galibiyetin en iyisi birinciliğini almak gibi bir durum olmayacak. Kazanmak için takımların tutarlı olması gerekecek.

Aşağıda listelenen maçların her biri arasında en iyisi bir Twitch gösteri maçı olacak. Bu yüzden patlamış mısırı kapın, arkanıza yaslanın ve üç günlük saf Valorant eyleminin tadını çıkarın.

Üç günlük Ignition Series maçlarının tam programı aşağıdadır.

11 Eylül Cuma

Yuvarlak Eşleşme Pasifik Zaman Dilimi Avustralya, Brezilya ve Kuzey Amerika ülkelerinin kullandığı saat uygulaması BST CEST
Üst Parantez Yarı Finalleri G2 Esports 2 -0 Ninjas in Pyjamas 06:30 09:30 14:30 ÖĞLEDEN SONRA 3:30
FunPlus Phoenix 2-0 Takım Sıvısı SABAH 10:30 13:30 ÖĞLEDEN SONRA 6.30 AKŞAM 7:30

 

12 Eylül Cumartesi

Yuvarlak Eşleşme Pasifik Zaman Dilimi Avustralya, Brezilya ve Kuzey Amerika ülkelerinin kullandığı saat uygulaması BST CEST
Alt Yarı Final Ninjas in Pyjamas ve Team Liquid 06:30 09:30 14:30 ÖĞLEDEN SONRA 3:30
Üst Braket Finali G2 Esports  vs FunPlus Phoenix SABAH 10:30 13:30 ÖĞLEDEN SONRA 6.30 AKŞAM 7:30

 

13 Eylül Pazar

Yuvarlak Eşleşme Pasifik Zaman Dilimi Avustralya, Brezilya ve Kuzey Amerika ülkelerinin kullandığı saat uygulaması BST CEST
Alt Parantez Final TBD ve TBD SABAH 7:30 ÖĞLEDEN ÖNCE 8:30 13:30 14:30
Büyük Final TBD ve TBD 09:30 ÖĞLEDEN SONRA 12:30 17:30 ÖĞLEDEN SONRA 6.30

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu