Mobile Legends Oyun Yükleniyor'da Kalıyor Çözümü - TRESPOR

Mobile Legends Oyun Yükleniyor’da Kalıyor Çözümü

 Mobile Legends Oyun Yükleniyor’da Kalıyor Çözümü
Okunuyor Mobile Legends Oyun Yükleniyor’da Kalıyor Çözümü

Son zamanlarda Mobile Legends oyun yükleniyor da kalıp bir türlü giriş yapılamaması hatası meydana geliyor. Trespor olarak sorunun çözümünü araştırdığımız da bunun birçok sebebinin olabileceğine rastladık.Şimdi gelin Mobile Legends Oyun Yükleniyor da kalıyor hatasını nasıl çözebileceğinize göz atalım.

Mobile Legends Oyun Yükleniyor’da Kalıyor

İlk önce sorunun ne zamandan beri olduğunu belirlememiz gerekiyor.Eğer oyunu yeni indirdiniz ve bu hatayı alıyorsanız cihazınız sistem gereksinimlerini karşılamıyor olabilir.Daha önce sorunsuz bir şekilde oynadığınız oyuna sonradan girememe hatası alıyorsanız bunun 3 farklı sebebi ve çözümü mevcut.

Cihazın İşletim Sistemi Güncel Olmayabilir

Eğer son zamanlarda oyun yükleniyor hatası alıyorsanız cihazınızın sürümü eskimiş olabilir. Android veya İOS güncellemelerini kontrol edin.Güncel değil ise güncelleyip oyuna tekrar giriş yapmayı deneyin.

Çerez ve Verilerin Sıfırlanması

Android için Ayarlar/Uygulamalar/Mobile Legends kısmından oyun çerezlerini silin.Cihazınızı kapatıp açtıktan sonra oyuna giriş yapmayı deneyin.Muhtemelen sorun ortadan kalkacaktır.

Mobile Legends Eski Sürümü

Oyunun son sürümünün yüklü olduğundan emin olun.Eğer son sürüm yüklü değil ise oyunu güncelleyerek tekrardan giriş yapın.

Mobile Legends Hangi Sürümleri Destekliyor?

İOS işletim sistemine sahip cihazlar da oynayabilmek için iOS 9.0 ve üzeri sürüme sahip olmanız gerekir.

Android sistemine sahip cihazlarda oynyayabilmek için Android 4.0.3 ve üzeri sürüme sahip olmanız gerekir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın