Watch Dogs Legion Büyük Güncellemesi Geliyor

Watch Dogs Legion Büyük Güncellemesi Geliyor

Watch Dogs Legion yeni güncellemesini duyurdu. Yer alan oyunda karakter eklemesi ve çevrimiçi oyun için yeni görevler ekleniyor. Yapımda farklılığa giden bir yol olarak kendini göstermeye devam edecek. Güncelleme notları olarak konumuzda paylaşım sağlandı.

Watch Dogs Legion Güncelleme Notları

  • Watch Legion iki karakter eklemesi getiriyor. Hem çevrimdışı hem de çevrimiçi mod üzerinde olacak karakter yetenekleriyle oyuna farklılık getiriyor. DJ ve Mina karakterleri olarak oyunda yerini alacak. DJ karakteri dikkat dağıtma, sersemletme ve takım arkadaşına yönelik kalkan gücü verme gibi özellikleri bulundurarak hareket edecek. Diğer özellikli olan Mina zihin kontrolünü eline geçirerek taktiksel seçenekler sunuyor. Düşmanın zihnine girerek kontrolü ele alarak ilerlemenizi sağlayabilirsiniz.
  • Oyuna yeni ekipmanlar eklenmesiyle birlikte daha yeni öğelere ulaşım saplanıyor. Bu öğeler arasında drone mağazalarda satışa sunulacak.
  • Karakter özelleştirme olarak da birçok yenilik getirilmesiyle birlikte yeni saç tasarımları, dövmeler gibi özelleştirmeler yer alıyor.
  • Online bölümüne özel ücretsiz görev eklemesi de yerini alacak. Üç tane görev gelmesiyle birlikte 4 kişilik oynanabilecek şekilde geliyor.
  • İleri güncellemesinde ayrıca Watch Dogs 1 ve Watch Dogs 2 karakterlerini de çevrimiçi oyun içerisinde oynanabilir halde getirilmesini sağlayacak.

Watch Dogs Legion Hakkında

Watch Dogs Legion çıkan oyunuyla birlikte farklı konsepte çıkışını gösterdi. Oyunun ana yapısı olarak her bir karakteri oynanabilir hale getirebiliyoruz. Her karakterin kendine has yapısı mesleği ve yeteneği bulunuyor. Burada Deadsec grubuna katılarak farklı görevlerde yer alıyoruz. Her görevi de farklı karakterleri kullanarak geçiş yapabiliyoruz.

Görev esnasında karakterin oraya göre olması büyük kolaylık sağlayabiliyor. Buna göre hareket ederek görevlere karşı üstün sağlanabilir. Kendi ekibinizi kurduğunuz oyunda oldukça farklı içerikleri de barındırıyor. Bu durum farklı yönlere gitmesiyle birlikte bazı oyuncuları sevilmemesine yol açarken daha çok sevilmesine de neden oldu. Oyundaki çevrimiçi görevlerle arkadaşlarınızla her tarza grup oluşturulmasıyla birlikte görev anlayışları da değişikliğe uğruyor. Takım üyelerinin yetenekleriyle ilerleme sağlanarak aksiyon ve taktik olarak ilerleme yapılan oyunla farklı bir oynanış sunuyor. İlerleyen zamanlarda güncellemelerle birlikte eski oyunlara göre de hareketini gerçekleştirecek.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu