NRG Espor VALORANT Takımı Kurduğunu Duyurdu

 NRG Espor VALORANT Takımı Kurduğunu Duyurdu
Okunuyor NRG Espor VALORANT Takımı Kurduğunu Duyurdu

NRG Espor VALORANT Takımı Kurduğunu Duyurdu.NRG ilk Valorant transferlerini açıkladı, Damian “Daps” Steele ve koç Chet “Chet” Singh.

NRG Espor VALORANT Takımı

Espor organizasyonu NRG, Riot Games taktik nişancı oyunu Valorant’a girişini resmen duyurdu . Ekip , eski Counter Strike profesyoneli Damian “Daps” Steele ve koç Chet “Chet” Singh olan ilk transferlerini Twitter’da duyurdu.

Bir süredir NRG’nin Valorant sahnesine girmeyi planladığı bilinmesine rağmen, taraftarların duyuruyu ne zaman bekleyecekleri hakkında hiçbir fikri yoktu. Nisan ayında NRG, Brandon “Aceu” Winn, Richard “KingRichard” Nelson ve Marshall “Mohr” Mohr gibi NRG oyuncularını içeren NRG and Friends turnuvasına ev sahipliği yaptı. Braxton “brax” Pierce, Jared “zombs” Gitlin ve Shahzeeb “ShahZaM” Khan gibi Future Valorant profesyonelleri de turnuvada yarıştı, ancak Daps veya Chet herhangi bir görünüme sahip olmadı.

Bu iki imza aslında, daha önce Counter Strike’da örgütün bayrağı altında yarışmış olan Daps ve Chet’in NRG’ye dönüşünü temsil ediyor. NRG Counter Strike ile geçirdiği dönemle en çok tanınan Daps, 2016’nın sonlarından 2019 yazına kadar takımdaydı.

Bu süre zarfında, Daps aslında Mayıs 2018’den Eylül 2019’a kadar NRG’ye koçluk yapan Chet’in altındaki bir oyuncuydu.

Organizasyonun ilk oyuncusu Daps ve koçu Chet ile, kalan dört oyuncunun NRG için kim olacağı bilinmiyor. Riot Games geçtiğimiz günlerde First Strike’ı ilk resmi Valorant turnuvası olarak duyurdu ve bu turnuva bölgesel şampiyonları taçlandıracak.

Turnuvanın ne zaman başlayacağına dair resmi bir tarih belirlenmemiş olsa da, Riot elemelerin Ekim ayı ortalarında başlayacağını ve finallerin Aralık ayında yapılacağını belirtti. Bu hemen köşede, bu da hayranların NRG’nin yeni Valorant kadrosunda Daps ve Chet’e kimin katılacağını görmesinin çok uzun sürmemesi gerektiği anlamına geliyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın