Fall Guys 2.Sezon Resmen Açıklandı! - TRESPOR

Fall Guys 2.Sezon Resmen Açıklandı!

 Fall Guys 2.Sezon Resmen Açıklandı!
Okunuyor Fall Guys 2.Sezon Resmen Açıklandı!

Fall Guys 2.Sezon resmen açıklandı.Geoff Keighley’in Gamescom Açılış Gecesi canlı yayını sırasında Fall Guys’ın 2. Sezonu resmen açıklandı ve beraberinde yepyeni bir tema getiriyor.

Fall Guys 2.Sezon

Fall Guys’ın başarısı ortada. Oyun yaz boyunca betasını düzenlediğinden ve hatta TimTheTatman, Ninja ve daha fazlası gibi büyük yayıncıların dikkatini çektiğinden bu yana popülerlik arttı.Mediatonic, oyunun başarısından o kadar emin ki geliştirici, lansman sonrası içeriğinin Sezon 2’sini Sezon 1 bitmeden duyurmaya karar verdi. Bu, Fortnite veya Warzone gibi büyük oyunların bile yapmadığı bir şey.

Hızlı bir incelemeye göre, Fall Guys sezon 2, orta çağ temalı olacak. Oyuncular, bir sürü yeni seviyeyi tamamlarken fasulyelerini şövalye, büyücü, ejderha ve cadı olarak giydirebilecekler.

Genel olarak, S2 süresince oyuna beş yeni seviye eklenecek gibi görünüyor – en azından gizlice göz atma fragmanına göre.

Bazıları Hoopsie Daisy ve Egg Scramble gibi mevcut seviyelerde varyasyonlar gibi görünürken, diğerleri tamamen yeni ve orijinal fikirler gibi görünüyor.

Fragmanda yer alan yeni seviyelerden biri, duvarların üzerinden başarıyla tırmanmak için büyük blokları hareket ettiren oyuncuları görevlendirirken, bir diğeri inanılmaz derecede yoğun bir engel parkuru gibi görünüyordu. Şu anda düzeylerin hiçbiri adlandırılmamıştır.

Oyuncular, 2020’de bir süre başlayacağı için Sezon 2 için biraz daha beklemek zorunda kalacaklar. Elbette bu, mevcut savaş geçişinizin seviyesini yükseltmediyseniz, hala zamanınız olduğu anlamına geliyor.

Sonuçta, Mediatonic gizlice göz atarak çok miktarda içerik göstermese de, oldukça umut verici görünüyor ve büyük olasılıkla hayranları bir süre eğlendirecek.

Yayınlanma tarihine yaklaştıkça sezonla ilgili daha fazla ayrıntı açıklanacak, bu nedenle kullanıma sunulduğunda daha fazla bilgi için trespor’u takipte kalın.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın