Epic Games Haftanın Ücretsiz Oyunları (Ağustos)

Epic games haftanın ücretsiz oyunları listesini yayınladı. Epic Games,son zamanlarda bedava oyun politikası ile oldukça dikkat çekiyor. İşte bu hafta dağıtılacak 3 oyun ve onlarla ilgili bazı küçük ayrıntılar.

Epic Games Haftanın Ücretsiz Oyunları

Epic Games Haftanın Ücretsiz Oyunları (Ağustos)

Epic Games haftalık ücretsiz oyunları listesinde bu hafta toplamda Steam değeri 64 TL olan ;Superbrothers: Sword & Sworcery EP,Barony ve 20xx oyunları bulunuyor.Bu 3 ücretsiz oyunu 6 Ağustos saat 18:00’a kadar ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Haftanın bedava oyunlarından ilki Superbrothers: Sword & Sworcery EP oyunu Superbrothers: Sword & Sworcery EP, görsel-işitsel tarzı öne çıkaran, keşif türünden bir aksiyon macera oyunudur.

Diğer ücretsiz oyun Barony;Rogue benzeri unsurlarla dolu tehlikeli zindanların üstesinden birinci şahıs açısında gelmeye hazır ol. Barony yalnız oynayınca heyecan verici ancak iş birliğine dayalı çok oyunculu moda zindan uzmanı arkadaşlarınla girince bir partiye dönüşüyor.

Bir diğer ücretsiz oyun olan 20xx;bir arkadaşınla oynayabileceğin, rogue benzeri aksiyon platform oyunudur. Sürekli değişen seviyelerde zıplayıp ateş ederek ilerle, müthiş yeni güçleri topla ve insanlığı kurtarmak adına devasa bölüm sonu canavarlarıyla savaş!

Bu 3 oyunu kütüphanenize ekleyebilmek için Buraya tıklayabilirsiniz.Her hafta ücretsiz oyunları paylaşıyoruz.Ücretsiz oyunlardan anında haberdar olmak için sitemizdeki bildirimleri açabilir,trespor.com‘u sık kullanılanlara ekleyebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu