Yeni Pokemon Snap Nintendo Switch'e Geliyor!

Bugün Pokemon hayranları için büyük bir gün. Pokemon Sword ve Shield’ın ilk genişlemesi The Armor Isle’ın  piyasaya sürülmesinin yanı sıra Switch ve mobil cihazlar için Pokemon Snap hakkında ayrıntılar da dahil olmak üzere birçok haber paylaşıldı.

Yeni Pokemon Snap

Pokemon Company, Nintendo Switch: New Pokemon Snap için yepyeni bir Pokemon oyunu ortaya çıkardı. Kült klasik Nintendo 64 oyununa dayanan spin-off, çeşitli yerlerde Pokemon’un fotoğraflarını çekmeyi içeriyor.Yeni Pokemon Snap sizi “doğal yaşam alanlarında çeşitli Pokemonları araştırabileceğiniz” ormanlar ve plajlar da dahil olmak üzere çeşitli yerlere götürüyor. Oyunda çektiğiniz fotoğraflar, ana dizi Pokemon oyunlarından Pokedex’e hiç benzemeyen bir Photodex oluşturacak. Şirket ayrıca, “daha önce hiç görülmemiş yeni Pokemon ifadelerini ve davranışlarını” bulabileceğinizi bilgisini paylaştı.

Orijinal Pokemon Snap 1999 yılında piyasaya sürüldü ve eleştirmenler ve hayranlar tarafından iyi karşılandı.Oyunun hayranları bir süredir Switch’te yeni bir Pokemon serisi bekliyordu . Yeni oyun, Super Smash Bros gibi diğer özel serilerde Nintendo ile de ortaklık yapan Bandai Namco Studios tarafından geliştiriliyor.

Pokemon ile ilgili diğer haberlerde, Kılıç ve Kalkan için ilk DLC, Zırh Adası bugün yayınlandı. Yeni sürüm için, şu andan itibaren 28 Haziran’a kadar özel bir Zeraora Max Raid etkinliği olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu