Microsoft Flight Simulator 2020, Fiziksel Olarak Disk Üzerinde'de Gelecek

Microsoft Flight Simulator 2020, Fiziksel Olarak Disk Üzerinde’de Gelecek

 Microsoft Flight Simulator 2020, Fiziksel Olarak Disk Üzerinde’de Gelecek
Okunuyor Microsoft Flight Simulator 2020, Fiziksel Olarak Disk Üzerinde’de Gelecek

Microsoft Flight Simulator 2020 ‘nin kutulu sürümü, güçlü internet olmayanların rahatlığı için 10 diske yayılmış bir şekilde de satışa sunulacak.

Microsoft Flight Simulator 2020 Fiziksel Olarak’da Alınabilecek

Microsoft Flight Simulator 2020

Yeni  Microsoft Flight Simulator  hızla yaklaşıyor ve oyunu indirmek mümkün olsa da, güçlü bir internet alt yapısı olmayanlar için fiziksel disk sürümü ile de gelecek.

Aerosoft Forum Yöneticisi Mathijs Kok, şirketin Microsoft ile bir anlaşma yapıldıktan sonra Avrupa’ya dağıtılacak oyunun iki ayrı kutulu versiyonunu yayınlayacağını duyurdu. Her iki durumda da, oyuncular oyunu 10 diske dağıtacak.

Görünüşe göre, kutu versiyonu daha yavaş internete sahip olanların rahatlığı için düşünülmüş.Oyunu indirenler mümkün olduğunca çabuk oynamak için internet hızlarına güvenmek zorundayken, kutulu sürümü satın alanlar oyunun çoğunu diskler aracılığıyla kurabilecek. Tabii ki bu, oyunun piyasaya sürülmesinden sonra ortaya çıkan herhangi bir güncellemeyi içermez, ancak disk üretiminden önce geliştirilen tüm içerik yüklenmiş bir şekilde olacak.

10 disk dışında, oyunun kutulu sürümü oldukça küçük bir simülatör kodu, 90 GB olan Microsoft Flight Simulator 2020 dünyası ve uçağı  isteğe bağlı “çevrimiçi akış içeriği” içerecek. Diğer fiziksel PC oyunlarında ve mevcut nesil konsol oyunlarında olduğu gibi, içeriği bilgisayarınıza yükledikten sonra disklere ihtiyaç olmadan oynayabileceksiniz.Kuşkusuz daha önce de belirtildiği gibi, verimli internet hızlarına erişiminiz yoksa, burada bir kolaylık faktörü olduğu kesin.

Microsoft Flight Simulator oldukça güzel bir şekilde tasarlanmış. Son ön sipariş fragmanı, oyunun ev sahipliği yaptığı farklı yerlerde çeşitli oyun uçaklarını sergiliyor. Bir çift kanatlıdan havayoluna kadar her şey şehir silueti ve geniş su kütleleri üzerinde denenebilir. Ayrıca, simülatör, Microsoft Flight Simulator 2020’ye konan ayrıntı düzeyini gösteren Dünya’daki her havaalanını içerecek  .

Serinin son büyük sürümü  2006’da Microsoft Flight Simulator X’dı  , ancak bundan önce  Flight Simulator  başlıkları 90’larda ve 2000’lerin başında rutin olarak yayınlandı.

Microsoft Flight Simulator 2020 ,18 Ağustos 2020’de yayınlanacak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın