WWE 2K22 Rey Mysterio’lu Tanıtım Videosu Yayınlandı

WWE 2K22 Çıkış Videosu

WWE 2K22 çıkış videosu olarak Amerika güreşinin efsane oyuncusu olarak bilinen Rey Mysterio’lu çıkışını yaptı. Yapılan ilk gösterimle birlikte grafik kalitesini büyük olarak değiştirdiği gözüküyor. WWE 2K21 çıkışı iptal edilmişti. Sebebi olarak 2K20’nin inanılmaz hatalarla oyuncuların karşısına çıkmıştı. Firmalar bu seri oyunları az özellikler ekleyerek ve oyun içerisinde hatalar barındırarak çıkarmaya başlıyor. Bu durumdan dolayı büyük şikayetlerin patlamasıyla birlikte oyun satışında gerileme yüzünden yeni oyun çıkartmak yerine geliştirilme sürecine kendine kapattı.

WWE 2K22 Fragmanında Neler Yer Veriliyor?

Oyununun çıkış fragmanında oyun içi az oynanış ver yerilmiş durumda. Rey Mysterio ve Cesaro dövüşü hakkında ufak görüntü verildi. Rey Mysterio’nun bildiğimiz en sevilen hareketi 619 yer verilerek gösterime koyuldu. Kısa gösterimden anlaşıldığı üzerine grafiksel ve vuruş hissiyatı olarak oldukça geliştirilme sağlanmış durumda. Yeni nesil konsollara da hazırlık yapmasıyla birlikte büyük tepki alan oyunculara karşı kendini affettirmeye yönelik hareket yapacak gibi gözüküyor. Oyun videosu açıklamasında yer alan bilgilerde oyun hakkında gelecek bilgiler yakında paylaşılacağı bilgisi de verildi. Oyunun çıkış logosu yerinde “It Hits Different” sloganı verilmesi Türkçe açıklaması olarak farklı hissettirecek anlamına gelen sloganı olması yeni özelliklerin gelmesi bekleniyor.

WWE Oyuncuları Neler Bekliyor?

Oyunun 2K firmasına geçmesiyle birlikte oyuncuların büyük şikayetleri bulunuyordu. Çoğu oyuncu eski tadını vermediğini belirterek oyunu almakta kaçınıyorlar. Oyun içerisinde grafiksel olarak gelişmelerin tekrarladığını ve oyun için hatalar olması oyuncuları soğutan cinsten durumlar meydana geldi. Bu durum WWE 2K20 serisinde patlama noktası oldu. Oyunun DLC geliştirme süreci geliştirme sonrasında oyuncular Steam ve destek sayfalarından eksi puanların verilmesi sonrasında ağır bir karar alınarak yeni oyunu çıkarmama kararı aldı.

Bu tür karardan dolayı da geliştirilme sürecine girilmesiyle piyasaya öncü bir şekilde ilerlemek istiyor. Oyunun diğer artı yönü piyasada rakibi olmaması nedeniyle biraz daha rahat bir şekilde ilerleyecek gözüküyor. PES ve FIFA gibi oyunlar birbirine rakip oldukları için kendine has özellikleriyle çıkıyor. Her sene oyuna farklı dokunuşlarla ilerledikleri için her bir seride sıkıntılı anlar yaşanabiliyor. WWE bu tür hatalardan ders alarak büyük bir çıkış yapacak gözüküyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu