Gog Ücretsiz Oyun Listesi – TRESPOR – Oyun Dünyası

Kıbrıs Cumhuriyeti merkezli video oyunu satış platformu olan Gog ücretsiz oyun sunmasıyla dikkat çekiyor.Ücretsiz oyunları her ne kadar güncel oyunlar ile eşit tutulmasa da ,özellikle retro oyun sevenler tarafından oldukça fazla tercih ediliyor.

Gog Ücretsiz Oyun Listesi

Oyuncuların hiçbir ücret ödemeden geniş bir oyun kütüphanesine sahip olabileceği oyun platformu olan GOG,sürekli olarak düzenlediği ücretsiz oyun kampanyaları ile biliniyor.Platform,bünyesinde 90 ve 2000’li yıllardan kalma pek çok oyunu ücretsiz bir şekilde sunuyor. Gog üzerinden ücretsiz bir şekilde oynayabileceğiniz oyun listesi ise şu şekilde;

War Wind

War Wind, destansı mücadele,güçlü, zayıf ve  yapay zekaya sahip dört eşsiz ırkın gözünden oynanmasını sağlıyor. Gerçek zamanlı bir strateji şaheseri olan War Wind , 28 hazır senaryoya sahip. Birimler yerleştirmenize ve yeni savaşlar oluşturmanıza olanak tanıyan güçlü bir senaryo ve zorlayıcı bir derinliğin hikayesi ile geliyor. Bunun sadece bir oyun olduğuna inanmayacaksınız.

Ascendant

Ascendant, her oynadığınızda size yeni bir dünyayla meydan okuyan affetmez dövüşçüler içerir.Permadeath ve prosedürel olarak oluşturulmuş ortamlar bir dizi modern roguelike elemanı kullanır. Rakipleriniz tarafından kontrol edilen bir uçağı işgal eden yarı tanrısınız. Rakipler sizi yok etmek için hiçbir şeyden vazgeçmeyecekler. Sadece en etkileyici savaşçılar, zelot ve canavar ordularını yenmeyi başaracak.

Delores: A Thimbleweed Park Mini-Adventure

Yıl 1988. MMucasFlem Games’teki görevinden sonra macera oyun geliştiricisi Delores Edmund, hızlı bir tatil için Thimbleweed Park’a geri dönüyor. Evdeyken, Thimbleweed Nikel Haberleri için fotoğrafçı olarak ekstra para kazanıyor. Özetle;oyun bir kasabada geçiyor ve foto muhabirliği yapmanızı istiyor.

Akalabeth: World of Doom

Bu topraklar uzun zaman önce barış ve huzur kaplıydı . Yiyecek ve içecek bolluk içinde akıyordu, insan ve canavarlar barış içinde yaşıyordu.Altın ve gümüş bolca vardı.Bu durum  Akalabeth’in Altın Çağıydı.İkinci büyük kral  Wolfgang’ dan doğan Mondain, kardeşinin mirasını kazanmak istiyor ve büyük güçlerini kötülük için kullandı.Cinler ve Balrogs tarafından korunan derin zindanlar yarattı. Şimdi Akalabeth’de kan serbestçe akıyor ve kötü yaratıklar kısa süre sonra yüzeye yaklaşacak.

Beneath a Steel Sky

Robert Foster, ezilen sivillerin yükselen kule bloklarında yaşadığı ve çalıştığı geniş bir şehirde mahsur kalan masum bir yabancı.Foster,yolsuzluk, covetous ve zengin yer altında tüm kirlilikten korunmak için saklanıyor.Foster hayatta kalmak için savaşmalı ve kaçırılmasının arkasındaki uğursuz gerçeği keşfetmeli.

CAYNE

Panik ve endişeli Hadley ayaklarını bulmak ve bulmacaları çözerek, serbest kalmak için cesur davranması gerekiyor.Cesur davranmayı başarırsa çok büyük hikayeler onu bekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu