Mafia 2 Açılmama Sorunu Çözümü

 Mafia 2 Açılmama Sorunu Çözümü
Okunuyor Mafia 2 Açılmama Sorunu Çözümü

Mafia 2 oyununu açılmama sorunu genellikle oyunu kaydedip çıktıktan sonra gelmektedir. Bu sorun kayıt uyuşmazlığından dolayı meydana gelmektedir. Oyunun iç ayar dosyasına ulaşarak bu sorunu halledebilirsiniz. İnternette yer alan Crackli dosyalarla çözüm yerine buradan direk çözüme ulaşabilirsiniz. Ayrıca oyun için ekran kartı diğer driver kurulumların güncel olduğuna da dikkat edin. Konumuzda detaylı olarak anlatım sağlanarak nasıl yapılacağı anlatılmıştır.

Mafia 2 Açılmama Sorunu Çözümü

Masaüstünde Başlat Düğmesine Tıklayın ve arama çubuğuna Çalıştır yazın ve uygulamayı açın.

 

Gelen ekranda %localappdata%  yazın. Tamam’a basın.  Buradaki alan sizin dosyalarınızın erişmenizi sağlayacak.

İç dosyalar kısmında 2K Games olan dosyayı açın.

Mafia 2 dosyasını açın.

Burada Saves dosyasının içerisine girin.

Videoconfig dosyasının içerisine girin. Burada sizde farklı numaralar yazabilir. 0 0 1280 720 0 0 0 0  kopyalayarak içerisine yapıştırın ve kaydedin. Oyuna giriş yapabilirsiniz. Sorunsuz bir şekilde giriş yapacaktır.

Konumuzda Mafia 2 oyunun sorununa ait çözüm yolu resimli olarak sunulmuştur. Oyunun açılmama sorunu kayıt dosyasındaki değişiklikle halletmiş bulunduk. İnternette yer alan crackli çözümler yerine iç ayarlarla düzelterek problem düzelmektedir. Oyun içerisinde video çözünürlüğünüz bozulursa ayarlar kısmından direk olarak ulaşabilir değiştirebilirsiniz. Sitemizde oyun hataları çözümleri yer almaktadır. Yorum yazarak sitemize katkıda bulunabilirsiniz. Bu tür oyun makaleleri sitemizde güncel olarak kalacaktır. Oyuncular için oluşturulan içerik hazinemiz gün geçtikçe daha da çoğalmaktadır. Takipte kalıp yorum atmayı unutmayın. Trespor iyi oyunlar


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın