Apex Legends Steam ‘e Geliyor!

 Apex Legends Steam ‘e Geliyor!
Okunuyor Apex Legends Steam ‘e Geliyor!

Apex Legends Steam ‘e Geliyor!Apex Legends, 4 Kasım’da Steam’e geliyor ancak Switch sürümü 2021’e maalesef kadar burada olmayacak.

Apex Legends Steam

Hayranlar, geçen Haziran ayında EA Play Live’da oyunun Steam versiyonunu duymaktan heyecan duydu . Aynı zamanda Respawn, Apex Legends için bir Switch portu duyurdu; bu, teknik olarak çok daha zor olduğu için tartışmasız daha da heyecan verici.

Görünüşe göre bu yıl yayınlanması çok zor. Respawn, Steam çıkış tarihini duyururken, aynı zamanda, 2020’nin genel emilim miasmasının, Apex Legends’ın Switch versiyonunu zamanında çıkarmalarını engellediğini çok fazla kelime ile bildirmedi.

“Öncelikle, PC oyuncuları için, Apex Legends, Sezon 7′nin 4 Kasım 2020’de piyasaya sürülmesiyle resmi olarak Steam’e geliyor,” diye başladı ve Origin oyuncularının, hesaplarının ilerlemesini kaybetmeden Steam’deki hesaplarına giriş yapabileceklerini belirtti.

Ama sonra kötü haber geldi. “İkincisi, Nintendo Switch’te oyun oynayanlar için hala limanda çalışıyoruz, ancak oyunun hakkını vermek ve onu Switch oyuncularının hak ettiği harika deneyime dönüştürmek için ekibimizin daha fazla zamana ihtiyacı var. Bu yıl beklenmedik yeni zorlukları beraberinde getirdi, ılımlı bir şekilde söylemek gerekirse ve hiçbir şeyi acele etmek istemiyoruz.

Her durumda, Apex Legends Switch’te başlatıldığında, oyunun konsol sürümü ile tam bir benzerliğe sahip olacaktır. Ayrıca , Switch oyuncularının PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X ile oynayabilmesi için yakın zamanda yürürlüğe giren çapraz oyun işlevinden de yararlanabilecek .


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın