Rogue Company Desert Rose Güncelleme Yama Notları - TRESPOR

Rogue Company Desert Rose Güncelleme Yama Notları

 Rogue Company Desert Rose Güncelleme Yama Notları
Okunuyor Rogue Company Desert Rose Güncelleme Yama Notları

Rogue Company Desert Rose Güncelleme Yama Notları Eylül ayı itibariyle yayınlandı. Rogue Company’nin Eylül yaması pek çok heyecan verici yeni içerikle dolu. Yeni harita, denge değişiklikleri, ping sistemi ve Rogue Mastery hakkında bilmeniz gereken her şey.

Rogue Company Desert Rose Güncelleme

Rogue Company hala yalnızca beta sürümünde olsa da , 4v4 atıcı, oyunun resmi sürümünden önce işleri taze tutmayı amaçlayan çeşitli güncellemeler sunmaya devam ediyor. Geçen ay Gundam temalı bir haritanın, çok ihtiyaç duyulan asker kaçağı cezalarının, Atış Poligonunun ve olağan Rogue ve ekipman güncellemelerinin eklendiğini gördük.

Desert Rose güncellemesiyle ilgili haberler biraz sessizdi, ancak Hi-Rez sonunda bize oyuncuların en son yama yayınlandığında neler bekleyebileceklerine iyi bir bakış sağladı. Burada paketten çıkarılacak çok şey var gibi gözüküyor.

Güncelleme Saat Kaçta?

Rogue Company sunucuları, genel bakım ve diğer teknik değişiklikler için dün Türkiye saati ile 11:00’da başladı. Bu süre zarfında oyun yaklaşık 10 saat boyunca kullanılamadı. Hi-Rez, sunucuların 22.00’a kadar hazır olacağını tahmin ediyor, bu nedenle tüm yeni içeriğe göz atmak istiyorsanız biraz daha beklemeniz gerekecek.

Yeni Harita: LockDown

rogue company lockdown haritası

Desert Rose güncellemesindeki en büyük eklemelerden biri, Venezuela ormanlarının derinliklerinde bulunan yeni Lockdown haritasının eklenmesidir. Bu maksimum güvenlikli hapishanede çok sayıda uzun görüş hattı, tartışmaya açık yüksek yer güç pozisyonları, sinsi kanat rotaları ve yoğun yakın çeyrek savaşlar bulunuyor.

Orta ve uzun menzilli çatışmaları tercih eden haydutlar, özellikle Lockdown’ın dış bölümlerinde savaşırken, bu haritada büyük olasılıkla güçlü seçimler olacaktır. Bu arada, hapishanenin duvarlarının içine girerken çok sayıda yakın mesafeli kavga görmeyi bekleyin.

Rogue Mastery

Desert Rose güncellemesindeki belki de en büyük değişiklik Rogue Mastery’dir. Oyuncular bir süredir yeteneklerini belirli Rogue’larda esnetmek istiyorlar, bu yüzden yeni ustalık mekaniği tam da bunu yapmanıza izin verecek. Bugünden itibaren spreyler, ifadeler ve daha fazlasını kazanabileceksiniz.

Rogue Mastery’nin nasıl çalışacağının bir özeti:

Versus modundaki her maç, maç performansınıza bağlı olarak Ustalık Deneyimi kazandıracak.
Bir maç sırasında (Yıkım gibi) birden fazla Rogue oynadıysanız, deneyim aralarında eşit olarak bölünecektir.
Her Ustalık seviyesinde bir ödül alacaksınız ve şu anda 10 tane mevcut.
Seviye 1 ve 3 şu anda o Rogue’a özgü bir sprey ve emote içeren ödüllere sahip.

Hi-Rez ayrıca, yaklaşan bir güncellemede Rogue Mastery’ye ek üç kozmetik ödül ekleneceğini belirtti. Geliştiricilere göre, bu kozmetiklerin “Oyuncu Kimliği sistemine bağlı” olduğu söyleniyor. Yeni görünümler mi yoksa sadece basit yeniden renklendirmeler mi olacaklar, ancak Hi-Rez, oyunun pahalı kozmetik ürünleri hakkında topluluğun geri bildirimlerini dinlemiş gibi görünüyor.

Özel Maçlar

Özel oyunlar nihayet yeni güncellemede görünecek.

Özel oyunlar nihayet yeni güncellemede görünecek.

Halka açık maçlarda tomurcuklarınızla takım olmak eğlenceli olabilirken, bazen sadece arkadaşlarınıza karşı oynamak istersiniz. Özel maçlar yalnızca her haritaya aşina olmanızı sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda oyuncuların parça yerleştirmeleri, kanat manevraları ve tüm önemli debriyaj durumlarını almalarını sağlayacaktır.

Özel eşleşmeler şu şekilde çalışır:

 1. Match Host, hangi modun (Strikeout, Demolition veya Extraction) oynanacağını seçecek ve ardından mevcut seçeneklerden haritayı seçecektir.
 2. Her maçın başlaması için 8 oyuncu gerekecektir.
 3. Daha sonra, Toplantı Sahibi, oyuncuları arkadaş listesinden seçecek ve Lobiye davet gönderecektir.
 4. Oyuncular, Taşı düğmesiyle takımdan takıma taşınabilir veya Lobiden çıkarılabilir.
 5. Her maçtan sonra, Tekrar Oynama seçeneği olacaktır.

Not: Özel Maçta İtibar, Deneyim veya Ustalık Deneyimi kazanamazsınız.

Yeni Ping Sistemi

Rogue Company’deki yeni ping sistemi.

Desert Rose Güncellemesinde elden geçirilen bir diğer alan, oyunun ping sistemidir. Önceden, oyuncular yalnızca düşman konumlarına ping atabiliyor ve nereye gittiklerini önermek için kaba işaretler koyabiliyordu. Artık her oyuncu bir iletişim çarkı açabilir ve oyunları koordine etmeye yardımcı olmak için ortak çağrılardan birini seçebilir.

Aşağıdaki komutlara erişmek için orta fare düğmesiyle (oyun kumandasında aşağı) iletişim tekerleğini açabilirsiniz:

 • Burada Savun
 • Temiz
 • Pozisyonu koru
 • İptal et
 • Gruplanın
 • Anladım
 • Bana yardım et
 • Hareket Eden Düşmanlar

Bu hedef tabanlı iletişimlere ek olarak, Rogue’larınız için bir dizi alıştırmaya da erişebileceksiniz. Bunlara, İletişim tekerleği açıkken sol fare düğmesini kullanarak erişilebilir, bu yüzden bir takım arkadaşının harika oyununu övmek veya övmek istediğinizde bunlara bir şans verin.

Yama Notları

Rogue Company’nin Eylül güncellemesinde gelen tüm olağan silah değişikliklerini, yaşam kalitesi güncellemelerini ve genel hata düzeltmelerini aşağıda bulabilirsiniz:

Yazılı Sohbet sistemi hakkında çok sayıda geri bildirim aldık ve buna dayanarak hala biraz çalışmaya ihtiyaç duyduğuna inanıyoruz. Sistemde daha fazla genel iyileştirme yapana kadar bu işlevi devre dışı bıraktık.

Rogue Buck / İtibar Fiyatları, Rogue kilidini açmak için ayarlandı. Bu başlangıç ​​fiyatları giriş niteliğindeydi ve Kapalı Beta testimizin bir parçasıydı. Aşağıdaki Rogue’ların her biri artık 600 Rogue Bucks veya 15,000 Reputation karşılığında açılacak.

 • Kavurma
 • Pençe
 • Lancer
 • Hayalet
 • Chaac
 • Vy
 • Gl1tch

Dost ateşi

Cihazlar ve Yetenekler takım arkadaşlarına% 75 hasar verir.

Reverse Friendly Fire, 300 yerine 250 Hasar verdiğinde tetiklenir.

Silahlar

Kesirli hasarın doğru şekilde yuvarlanmaması sorunu giderildi.

Arren

Vücut hasarı 28’den 30’a
yükseltildi . Headshot hasarı 42’den 45’e
yükseltildi. Hit Reactions’ın, Aim Down Sights’a geçerken oyuncuların hedef dengesini almasına neden olduğu bir sorun düzeltildi.

Cellat

İzleyicilerin görüntülenme hızı diğer silahlarla aynı hizaya getirildi.

HRM30KS

Dikey geri tepme% 20 artırıldı.
Geri Tepme Eğilimi sağ tarafı daha fazla tercih edecek şekilde ayarlandı.

LR15 Tam Vücut

Hit Reaction’ın oyuncuların Aim Down Sights’a geçerken hedef ofsetine sahip olmasına neden olan bir sorun düzeltildi.
Vücut hasarı 80’den 70’e düşürüldü.

LW6 Tabanca

İzleyicilerin görüntülenme hızı diğer silahlarla aynı hizaya getirildi.

Mamba

İzleyicilerin görüntülenme hızı diğer silahlarla aynı hizaya getirildi.

MLX Mark 4

Aşağı Nişan alırken Görüş Alanı artırılarak daha az yakınlaştırıldı.
Vuruş Tepkimelerinin oyuncuların Amaç Aşağı Görüşlere geçerken hedef dengesini almasına neden olduğu bir sorun düzeltildi.
İzleyicilerin görüntülenme hızı diğer silahlarla aynı hizaya getirildi.

SL-C

Mesafe 8.5m’den 9.5m’ye çıkarıldı.
Headshot Falloff 1 Hasarı 12’den 13 Hasar’a yükseltildi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın