GTA 3 Kayıtlı Oyun Açma Sorunu Çözümü

 GTA 3 Kayıtlı Oyun Açma Sorunu Çözümü
Okunuyor GTA 3 Kayıtlı Oyun Açma Sorunu Çözümü

GTA 3 Kayıtlı oyun Açma sorunu oyunda kaydettiğiniz bölümün girememesiyle birlikte oyundan atmaktadır. Bu durum kayıt yaptığınız oyunun açmamasına neden olmaktadır. Kaldığı bölümden giremeyen oyuncular internetten aramalardan farklı çözüm yöntemleri deneyerek ulaşamayabilir. Oyunun eski olmasından dolayı farklı sorunlarla da karşılaşabilirsiniz.

İnternette bulunan linkli oyunlar az megabayt olmasından dolayı indirilmektedir. Bu tür indirmelerde farklı sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz oldukça fazladır. Konumuzda kayıtlı oyun açma sorununa ait çözüm yöntemi resimli anlatım olarak sunulmuştur. Yaptığınız adımlar sayesinde kayıtlı oyununuza devam edebileceksiniz.

GTA 3 Kayıtlı Oyun Açma Sorunu Çözümü

Oyuna girdiğinizde Seçenekler bölümüne tıklayın.

Gelen ayarlar menüsünde buradan  Görüntü Düzeni Seçeneğine Girin.

Gta 3 kayıtlı oyun açma sorunu 3

Oyun ayarları burada gözükecektir frame Kısıtlayıcısı sizde kapalı olabilir. Bu seçeneği Açık haline getirin.

Gta 3 kayıtlı oyun açma sorunu 2

Bu seçeneği uygulayarak kayıtlı oyunu açabilirsiniz. Sorunsuz bir şekilde GTA 3 açılacaktır.  Öncelikle oyuna girdiğinizde tekrardan Görüntü Düzenine girerek Frame Kısıtlayıcısı Kapalı hale getirin. Aksi takdirde oyunu FPS’leri daha düşük halde olacaktır. Bunun nedeni frame kısıtlayıcı sabit şekilde çalıştığından dolayıdır.

Gta 3 kayıtlı oyun açma sorunu

Konumuzda GTA 3 kayıtlı oyun sorun çözümüyle ilgili rehberimiz yer almıştır. Farklı bir sorun ile karşılıyorsanız konumuza yorum atarak belirtebilirsiniz. Gta 3 eski oyun olduğundan  bu tür hatalar karşılaşabilirsiniz. Sitemizde bu tür oyun hataları çözümleri yer almaktadır. Oyuncular için hazırlanan içeriklerimiz güncel kalarak en kaliteli paylaşımları sunmaktadır. Bu tür problemleri çeşitli kaynaklardan size sunarak en basit çözüm haline getiriyoruz. Trespor iyi oyunlar diler.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın