Batman Arkham Knight İnceleme ve Sistem Gereksinimleri - TRESPOR

Batman Arkham Knight İnceleme ve Sistem Gereksinimleri

 Batman Arkham Knight İnceleme ve Sistem Gereksinimleri
Okunuyor Batman Arkham Knight İnceleme ve Sistem Gereksinimleri

Batman Arkham Knight, Rocksteady Studios tarafından geliştirilen ve Warner Bros tarafından 2015 yılında piyasaya sürülen macera-aksiyon oyunudur.Oyun, DC Comics’in Batman adlı süper kahramanını konu alır. Arkham Knight oyununun senaryo yazarları Sefton Hill, Ian Ball ve  Martin Lancaster’dır. Oyun çıktığı tarih itibariyle en iyi senaryoya sahip oyunlar arasında yer almayı başarmıştır.

Batman Arkham Knight Oyunu

Batman: Arkham oyunu serisinin dördüncü ana oyunu Arkhan Knight’dır. Knight, Batman: Arkham City’nin devamı niteliğindedir ve bu oyunda konu olan olaylar 9 ay sonra  Gotham City’de geçmektedir. Batman: Arkham Knight ana konusu Scarecrow’un Gotham’ı ele geçirmeyi ele alır.

Arkham Knight  23 Haziran 2015’te Xbox One,Playstation 4 ve PC  sürümlerine aynı anda gelmiştir. Knight serisi  piyasaya çıkışından tam 4 ay sonra 5 milyon adet satılarak kendi rekorunu kırmayı başarmıştır.

Arkham Knight, En iyi aksiyon ve macera da dahil olmak üzere birçok dalda çeşitli ödüller almayı başardı. Piyasaya çıktığı ilk yıl en iyi video oyunları listesine girerek kendi serisinde bir ilke imza atmıştır.Oyun en son 2019 yılında Rocksteady geliştiricisi tarafından Arkham Collection’a dahil edilmiştir.

Batman Arkham Knight Steam üzerinde 59,00 TL’lik fiyattan satışta.Aksiyon ve macera oyunu sevenlerin mutlaka arşivinde bulunması gerektiğini net bir şekilde söyleyebiliriz.

Batman Arkham Knight Sistem Gereksinimleri

Önerilen:

  • İşletim sistemi: Win 7 SP1, Win 8.1 (64-bit) veya üzerü
  • İşlemci: Intel Core i7-3770, 3.4 GHz / AMD FX-8350, 4.0 GHz veya üzeri
  • RAM: 8 GB
  • Ekran kartı: 3 GB NVIDIA GeForce GTX 760 veya üzeri
  • DirectX: 11
  • Kapasite : 55 GB

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın