NBA 2K21 Demosu Çıktı! – TRESPOR – Oyun Dünyası

NBA 2K21 Demosu Çıktı!

NBA 2K21 Demosu Çıktı,artık PS4, Xbox One ve Nintendo Switch’te mevcut olan NBA 2K21 ile sahalara çıkabilirsiniz.

NBA 2K21 Demosu

Birçok yönden garip bir yıl oldu, ama en azından basketbol geri döndü. Spor sezonlarının değişmesiyle zamanı işaretleyenler için, NBA 2K21 demosu artık PS4, Xbox One ve Nintendo Switch’te yayında. Yaklaşık 30 GB’de çalışıyor ve ancak şu anda PC veya Stadia’da mevcut değil.

Demo, Bucks ve Clippers veya All-Time Lakers vs Celtics arasında bir maç oynamanıza izin veriyor. Mükemmel takımı oluşturmak için MyPlayer Builder özelleştirmelerini de deneyebilirsiniz.

2K Games, geçtiğimiz günlerde basketbol oyununun bu yılki baskısı için büyük oynanış değişikliklerini özetledi.  Bunlar, daha az simülasyon tarzı bir deneyim isteyenler için daha rahat ayarları, şut mekaniğinde değişiklikler, daha büyük oyun kurucuları ve Russell Westbrook ve LeBron James gibi önemli oyuncular için yeni imza hareketlerini içeriyor.

Tüm güncel nesil konsollar ve PC ek olarak 2K21 da gelerek değil PS5 ve Xbox Serisi X . 2K Games, bu sürümlerin 70 dolar olacağını duyurarak heyecan yarattı ve standartlaştırılmış mevcut fiyat noktasında 10 dolarlık bir artışa işaret etti. Diğer yayıncılar büyük ölçüde kendi fiyat artışıyla aynı şeyi yapıp yapmayacaklarını açıklamadılar, ancak 70 $ ‘ın yeni normal olabileceğine inanmak için nedenler var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu