Conqueror's Blade Açılmama Sorunu Çözümü

Conquers Blade Açılmama Sorunu

Conqueror’s Blade Açılmama sorunu oyuna girmeye çalıştığınızda hiçbir tepki vermemektedir. Bu tür yeni oyunlar genellikle sorun yaşanan durumlardan biridir. Açılmama sorunları hatalarında ilk olarak bilgisayarınızın driverlarınızı kontrol etmeniz gerekmektedir. Bütün güncel driverleri yükledikten sonra tekrar deneme yapabilirsiniz. Konumuzda farklı bir şekilde çözüm yolu sunulmuştur. Bu tür yöntemi denedikten sonra driver güncellemeyi deneyebilirsiniz. Ayrıca oyunun istemcisini uyumluluk modunu değiştirerek ve yönetici olarak çalıştırma sağlayarak yapmayı da deneyebilirsiniz. Bilgisayarınızda Direct X ve microsoft redistributable güncel olması da önemlidir bu tür sürümleri driver yükleyiciler tarafından sağlayabilirsiniz.

Conqueror’s Blade Açılmama Sorunu

Yapacağımız işlem olarak Conqueror’s Blade İstemcisini açtığınızda Kurulu olan oyun istemcisi dosyaları doğrula ve onarın seçeneğine tıklamaktadır. Oyun olarak yüklenen dosyaları taramaktadır. Bu dosyaları taraması uzun sürmektedir. Uygulama açarken uyumluluk moduna işletim sistemine göre ayarlayarak da çözme işlemine girebilirsiniz. Konumuzun başında belirttiğimiz gibi güncel driver yer alması önem taşımaktadır. Bunu deneyerek oyun hakkında çözümü sağlayabilirsiniz.

Conquers Blade Açılmama Sorunu Çözümü

Konumuzda Conqueror’s Blade  oyununa ait oyun hatasını giderdik. Bu tür oyun hataları sitemizde paylaşım sağlanmaktadır. Oyunla ilgili başka sorununuz var ise yorum yazarak araştırma yapabiliriz. Bu tür araştırmalar sonucu uygun sonuç bulunmasıyla birlikte sitemizde paylaşım yapacağız. Diğer oyunlara ait oyun rehberleri, oyun testleri, oyun Türkçe yamaları gibi paylaşımlar yapılmaktadır. Paylaşımlardan yararlanarak oyunlar hakkında detaylı bilgiler de alabilirsiniz. Trespor iyi oyunlar diler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu