World of Warcraft Shadowlands Çıkış Tarihi Açıklandı

World of Warcraft Shadowlands Çıkış Tarihi Açıklandı.World of Warcraft‘ın merakla beklenen Shadowlands genişlemesinin yeni bir çıkış tarihi var. Duyuru, Blizzard Entertainment’ın hemen ardından Ekim ayının başındaki büyük genişlemeyi erteledi.

World of Warcraft Shadowlands Çıkış Tarihi

World of Warcraft’ın bir sonraki genişlemesi Shadowlands, ilk olarak 2019’da yıllık Blizzcon etkinliği sırasında duyuruldu. Ancak Ekim ayında Blizzard Entertainment , projeyi bilinmeyen bir tarihe erteleyerek hayranlarını şok etti .

Şimdi, 29 Ekim’de olduğu gibi bekleme sona erdi, geliştirici içeriğin yeni çıkış tarihini açıkladı. Popüler MMORPG oyuncuları, Kasım ayında oyunun yeni bölgesine dalacak.

Oyuncular nihayet bu Kasım’da Shadowlands oynayabilecek.

WoW Shadowlands yeni çıkış tarihi alıyor

Duyuru, geliştiricinin Shadowlands‘in 23 Kasım’da düşeceğini açıkladığı resmi WoW Twitter hesabında yapıldı . Genişletme, aniden geri çekilmeden önce ilk olarak Ekim ayında başlayacaktı.

Blizzard ayrıca oyunun Yönetici Yapımcısı John Hight’tan uzun bir not ekledi ve gecikmeyi ele alırken aynı zamanda topluluğa sabırlı oldukları için teşekkür etti. “Oyunu ertelemek için zor bir karar verdikten sonra sabrınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz. oyunun kısa bir süre de ulaşacağını paylaşmaktan mutluluk duyuyorum ”ifadesini kullandı.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu