E3 2021 Etkinlik Dijital Ortamda Yayınlanacak

 E3 2021 Etkinlik Dijital Ortamda Yayınlanacak
Okunuyor E3 2021 Etkinlik Dijital Ortamda Yayınlanacak

E3 2021 etkinlik haberi oyuncular için verildi. Koronavirüs etkisinden dolayı bütün etkinlikler dijital ortama doğru geçiş yapmaya başladı. Yılda bir düzenlenen E3 fuarından çıkış yapılması beklenen oyunların tanıtımlarını net bir şekilde görüyorduk. E3 kararına göre dijital ortam gerçekleştirecek kararı aldı. E3 fuarı etkinliği alınan karara göre 12-15 Haziran arasındaki sunumunu gerçekleştirecek. Sunum yapacak firmalar bazıları belli oldu. Bu firmalar arasında Konami, Capcom, Nintendo, Warner Bros, Ubisoft, Take- Two Internactive gibi firmalar bulunuyor. Listeden dışı olarak en dikkat çeken yön ise Sony’nin etkinliğe katılmaması oldu.

E3 2021 Neler Bekleniyor?

Son iki seneden beri oyun çıkışları aksamalı olarak devam ediyor. E3 2021 etkinliği de bunu giderecek oyuncuları merakla beklenen haberleri görecek. Firmalar yeni oyun çıkışlarıyla beraber sunarak büyük bir satış yapabileceği oyunları da sunuyor. Yaz dönemine denk gelmesiyle beraber çıkacak oyunları net bir şekilde oynanış videolarıyla görebiliriz. Yeni nesil konsollar çıkış yaptı ancak oyunları fazla gelmedi. Konsol alan oyuncular genellikle eski oyunlardan devam ediyor. Bir yandan bu tür bekleyecek büyük bir kitle bulunacak. Oyun hasreti 2021 içerisinde giderilecek mi yoksa 2022 içerisin de mi kalacak bunları gözlemleyeceğiz.

E3 2021 Hangi Oyunlar Sunulabilir?

İlk olarak en çok merak edilen oyunlardan biri God Of War yeni oyunu olarak biliniyor. Yaptığı PS4 çıkışla beraber büyük fan kitlesini toplamayı ve satış rekorları kırmayı da başardı. Konami bu yönde olarak eFootball Pes üzerinden gidebilir. Son oyununda sezon güncellemesi yaparak pek fazla ileri eklenti sağlayamamıştı. Bu yüzden bir oyununda bu tür çıkışlar bekleniyor. En büyük rakibi olan FIFA bunun yanında kalmayacaktır.

Yeni özellikleriyle beraber burada tanıtımı olacağı düşünülüyor. CD Projekt Red ise Cyberpunk ilgili açıklamalar ve yöneltmeler olacağı bekleniyor. Oyunun kötü çıkışını oyuncuların yanında durarak bu durumu affettirmeye çalışabilir. Bethasda Microsofta satılmasıyla beraber yeni Skyrim oyunu da görebilme ihtimalimizde artış gösteriyor. Bulut oyun sistemlerinde yaygınlaşmasıyla bu durum burada tanıtım gösterebilir. Diğer oyun firmalarında yeni oyunların tanıtılacağı etkinlik merakla beklenir hale geldi.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın