The Witcher 4 Ne Zaman Çıkacak? - TRESPOR - Oyun Dünyası

The Witcher 4 Ne Zaman Çıkacak?

 The Witcher 4 Ne Zaman Çıkacak?
Okunuyor The Witcher 4 Ne Zaman Çıkacak?

Oyun dünyasının en merak ettiği sorulardan biri de,The Witcher 4 ne zaman çıkacak sorusu oldu.Polonya stüdyosu, The Witcher serisindeki bir sonraki oyun hakkında oldukça açık bir şekilde konuşuyor.

The Witcher 4 Çıkış Tarihi

 

Witcher 4 kaçınılmaz. Sonunda The Witcher 4 veya tamamen başka bir adla çıkacak.Geliştirici CD Projekt Red’in şu anda Cyberpunk 2077 olarak bilinen başka bir projeyle gerçekten meşgul olması nedeniyle, muhtemelen bir çıkış tarihinden oldukça uzakta olduğunu kabul ediyoruz , ancak takımın bir sonraki projesi kesinlikle The Witcher 4 olacak.

Witcher 4 başarısı,sadece The Witcher Netflix serisinin başarısına dayanmıyor . Polonya stüdyosu, The Witcher serisindeki bir sonraki giriş hakkında oldukça açık bir şekilde konuşuyor. En son dedikodu, doğrudan Mart 2020’de bir grup gazeteciye (Eurogamer Poland/ PSUaracılığıyla ) Witcher serisindeki bir sonraki giriş için “nispeten açık bir konsept” in ön plana çıkarıldığını söyleyen CD Projekt Red başkanı Adam Kiciński’den  geldi. ancak Cyberpunk 2077 raflardaki yerini almadan çıkması pek mümkün değil..

The Witcher 4 Ne Zaman Çıkacak

Resmi CD Projekt Red’in forum moderatörü Donata Popławska geçtiğimiz günlerde “ 2016-2021 için CD Projekt Capital Group’un stratejisi söz konusu olduğunda, 2021 yılına kadar ikinci AAA oyununu serbest bırakma planlarının değişmeden kaldığını doğruladı. Şu anda Cyberpunk 2077’nin üretimine ve tanıtımına odaklanıyoruz, bu yüzden başka projeler hakkında yorum yapmak istemiyoruz.”açıklamasında bulundu.

CD Projekt Red CEO’su Adam Kiciński temelde başka bir Witcher oyunu olacağını doğruladı.Sıradaki oyun, sadece The Witcher 4 olarak adlandırılmayacak, bu yüzden bir sonraki oyunun çok kısa bir süre sonra gelmesi bekleniyor.

Hepimiz CD Projekt Red’in DLC ile ilgilenme şeklini çok seviyoruz. Witcher 3 ( tüm zamanların en iyi RPG oyunlarından biri) için, bize 10 saatlik genişleme, Ekim 2015’te Hearts of Stone ve ardından Mayıs 2016’da daha ikinci genişleme Blood and Wine ile 16 ücretsiz indirilebilir içerik paketi verdi. Kendinizi The Witcher 3’ün dünyasına kilitledikten sonra, orada kalmak inanılmaz derecede kolaydır.

Oyunun somut bir kanıtı olana kadar, The Witcher 4’ün gerçekleşme olasılığını çevreleyen tüm çevrimiçi dedikodu ve geliştirme sohbetini takip ediyor olacağız.Bu yazı da The Witcher 4 Ne Zaman Çıkacak veya The Witcher 4 çıkacak mı sorularını cevaplamaya çalıştık.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın