Fifa 21 Oynanış Videosu ve Yeni Özellikler Yayınlandı - TRESPOR

Fifa 21 Oynanış Videosu ve Yeni Özellikler Yayınlandı

 Fifa 21 Oynanış Videosu ve Yeni Özellikler Yayınlandı
Okunuyor Fifa 21 Oynanış Videosu ve Yeni Özellikler Yayınlandı

Futbol severler tarafından merakla beklenen Fifa 21 Oynanış Videosu ve Yeni Özellikler nihayet resmi olarak yayımlandı.Fifa 21 çıkış tarihi 9 Ekim olarak belirtildikten sonra EA Sports oynanış videosunu da yayınladı.

Fifa 21 Oynanış Videosu ve Yeni Özellikleri

9 Ekim’de çıkacak olan fifa 21 uzun yıllardır  beklenen yeni özelliklerle birlikte geliyor.Oyunu daha gerçekçi hale getiren yenilikler arasında;

  • Manuel Kafa Vuruşu
  • Çevik Dripling
  • Yaratıcı Koşullar

bulunuyor.Özellikle manuel kafa vuruşu birçok fifa sever tarafından uzun zamandır bekleniyordu.(biz de dahil)Manuel kafa vuruşu sayesinde daha net kontrol edilebilen kafa vuruşları yapılabilecek.

Oyuna eklenilen tüm yeniliklere aşağıda bulunan fifa 21 oynanış video’sun dan ulaşabilirsiniz.

Fifa 21 tanıtım videosu 9 saat içerisinde tam 657.000 kişi tarafından izlendi.Toplam da 5 farklı oyun mekaniğine yoğunlaşan videoyu biz başarılı bulduk.Sizlerinde görüşlerini merak ediyoruz,aşağıda bulunan yorum kısmından görüşlerinizi paylaşmayı unutmayın.

FIFA 21 Kapak Yıldızı Mbappe Oldu!

İlgili İçerik
FIFA 21 Kapak Yıldızı Fransız yıldız Kylian Mbappe oldu.Oyunun standart, Şampiyon ve Ultimate sürümlerini süsledi ve onları şimdiye kadar gördüğümüz en iyi FIFA kapaklarından biri haline getirdi. İçerik Başlıkları FIFA...

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın