Call Of Duty: Black Ops Cold War 'da Zombi Modu Olacak - TRESPOR

Call Of Duty: Black Ops Cold War ‘da Zombi Modu Olacak

 Call Of Duty: Black Ops Cold War ‘da Zombi Modu Olacak
Okunuyor Call Of Duty: Black Ops Cold War ‘da Zombi Modu Olacak

Call Of Duty: Black Ops Cold War ‘da Zombi Modu Olacak.Activision, Call of Duty: Black Ops Cold War’u resmen duyurdu . Şimdiye kadar ortaya çıkan ayrıntıların çoğu, tek oyunculu kampanyaya odaklandı, ancak oyunun ilk fragmanı sonunda çok oyunculu oldu.Ayrıca Cold War’ın çok oyunculu Zombies modu ile ilgili birkaç ayrıntıyı da öğrendik.

Call of Duty: Black Ops Soğuk Savaş Zombileri Modu

Treyarch’ın özel Zombies modu Black Ops Cold War için geri dönüyor. Ne yazık ki, temelde bildiğimiz her şey bu – mod bir şekilde dahil edildi ve tıpkı çok oyunculu gibi lansman sonrası yeni içerik alacak. Bunun ötesinde, daha sonraki bir tarihte daha fazla Zombies detayı paylaşılıncaya kadar beklememiz gerekecek.

Soğuk Savaş’ın çok oyunculu bileşeninin büyük bir kısmı, yalnızca çapraz oyun desteği değil, aynı zamanda nesil arası desteğin de olacağıdır. Bunun anlamı, örneğin, PS4’teki bir kişinin Xbox Series X’te veya konsollar ve nesiller arasındaki diğer herhangi bir varyasyona karşı oynayabileceği anlamına gelir. Cold War’un PC, PS4, Xbox One, PS5 ve Xbox Series X’te piyasaya sürülmesi planlanıyor . Ancak, oyunun 70 $ ‘lık sürümü veya üstü için ödeme yapılmadığı sürece yeni nesil yükseltmeler ücretsiz olmayacak gibi görünüyor.

Battle Royale Warzone’da Devam Ediyor

Bilinmesi gereken bir diğer önemli nokta da Treyarch’ın kendi battle royale oyunu Blackout’un bir devamı değil , bunun yerine Soğuk Savaş unsurlarını Warzone’a dahil etmesi. Ondan önceki Modern Warfare gibi, Soğuk Savaş da Warzone ile ortak ilerlemeye sahip olacak. Her iki oyunda da kullanılabilecek “envanter öğeleri” olacaktır.

Activision ayrıca, mevcut Warzone oyuncularının Operatörler, silah planları ve daha fazlası dahil olmak üzere Modern Warfare’de kazandıkları veya ödedikleri tüm içeriği koruyacaklarını vurguladı . Activision, Soğuk Savaş ve Warzone’un gelecekte birlikte nasıl çalıştığı hakkında daha fazla ayrıntı paylaşacak.

Black Ops Cold War Çok Oyunculu

Warzone’un ötesinde, Soğuk Savaş’ın kendine özel çok oyunculu öğesi olacak, ancak benzer şekilde, şu anda yalnızca birkaç ayrıntı mevcut. Daha fazla “Zombies deneyimi” ve oyun içi etkinliklerle birlikte, çok oyunculu haritaları ve modları kapsayan bir savaş geçişi ve lansman sonrası DLC’nin “sabit akışı” olacak.

Cold War’un çok oyunculu modlarının tüm ayrıntıları 9 Eylül’de açıklanacak ve diğer Zombies ayrıntıları “önümüzdeki haftalarda” kamuoyuna açıklanacak. Activision , oyunun lansmanından önce bir Black Ops Cold War açık betasına ev sahipliği yapacak . Oyunun dijital sürümünün ön siparişini vermek , size beta sürümüne erken erişim sağlarken, PS4 kullanıcıları diğer oyunculardan daha erken sahip olabilecek.

Black Ops Cold War 13 Kasım’da PS4, Xbox One ve PC için piyasaya sürülecek. Oyun, yılın ilerleyen aylarında bu konsolların geldiği PlayStation 5 ve Xbox Series X’te de başlayacak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın