Lillia Counter-Lillia Güçlü Olduğu Şampiyonlar - TRESPOR

Lillia Counter-Lillia Güçlü Olduğu Şampiyonlar

 Lillia Counter-Lillia Güçlü Olduğu Şampiyonlar
Okunuyor Lillia Counter-Lillia Güçlü Olduğu Şampiyonlar

Bu yazı da 22 Temmuz’da server’lara gelecek olan Lillia Counter nelerdir listeleyeceğiz. Lillia Ct,özellikle nişancı şampiyonları kolay avlıyor diyebiliriz. Peki Lillia karşımıza geldiğinde hangi şampiyonları seçmeliyiz? Lillia’ya karşı  güçlü olan şampiyonlar ve Lillia’ya karşı zayıf olan şampiyonlar neler gelin hep birlikte bakalım.

Lillia Counter (CT)

22 Temmuz da oyuna gelecek olan yeni ormancı şampiyon Lillia,full ap oynanması gereken bir hero’dur.(Full AP olması sizi korkutmasın,ormanı çok rahat bir şekilde dönüyor.)Görünüm olarak Hecarim-Nekoo karışımına benzeyen yeni şampiyon yeteneklerinde;Gerçek hasar,Büyü hasarı,yavaşlatma,uyutma gibi birçok özellik bulunuyor.

Lillia zayıf bir şampiyon gibi gözükse de,vadiye indiğinde özellikle nişancı şampiyonların korkulu rüyası olacak gibi.E-Q-W kombosu ile menzilli şampiyonlara ulaşarak ,anlık yüksek hasar verebiliyor.Peki Lillia CT ‘si yok mu?Tabi ki var.

Lillia Wukong E’si gibi anlık hedefe ulaşma yeteneği olan şampiyonlara karşı savunmaz kalıyor. Lillia’nın şampiyona kendisinin ulaşması gerekli,eğer rakip onu sabitleyip veya kendine çekerse ölüm kaçınılmaz oluyor..

Lillia’ya Karşı Güçlü Şampiyonlar

Lillia Counter

Lillia CT; Jax,Vi,Wukong,Lee Sin,Galio,Sejuani gibi hedefe ulaşma yetenekleri olan şampiyonlara karşı güçsüz.Eğer doğru ellerde oynanırsa bu listeye Master Yi’de eklenebilir.

Lillia’ya Karşı Güçsüz Şampiyonlar

Lillia Counter

Lillia’ya karşı güçsüz olan şampiyonlar; Caitlyn,Draven,Quinn,Ashe,Graves,Jhin gibi nişancı şampiyonlar.Listeye Vayne ve Lucian’ı koymadım.Bu şampiyonların dodge lama özelliği düzgün kullanıldığında Lillia çaresiz kalacaktır.

Şimdilik Lillia Counter olarak sıralayacağımız şampiyonlar bunlar.Riot Games 22 Temmuz’da yeni heroyu vadiye indirdiğinde Lillia’ya karşı zayıf olanlar,Lillia’ya karşı güçlü olanlar listesini daha detaylı bir şekilde verebiliriz.Dilerseniz Lol Şampiyon Replikleri yazımıza da göz atabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın