Black Desert, Netflix Serisi Cursed İle İşbirliğini Duyurdu - TRESPOR

Black Desert, Netflix Serisi Cursed İle İşbirliğini Duyurdu

 Black Desert, Netflix Serisi Cursed İle İşbirliğini Duyurdu
Okunuyor Black Desert, Netflix Serisi Cursed İle İşbirliğini Duyurdu

Black Desert’in geliştiricileri, popüler Netflix Serisi Cursed’e dayanan oyun içi içerik eklediklerini açıkladı.

Black Desert’in geliştiricileri, popüler Netflix Serisi Cursed’e dayanan oyun içi içerik eklediklerini açıkladı.

Black Desert Netflix Serisi Cursed İşbirliği

Triple Point Pr’ye göre, geliştiricilerin gizli tuttuğu çapraz içeriğinin nasıl görüneceği tam olarak belli değil. Aslında, içeriğin oyunda ne zaman görüneceği konusunda resmi bir tarih açıklanmadı, ancak çok yakında olması muhtemel.

İşbirliği, 17 Temmuz’da tanıtımı yapılan yeni Netflix orijinal serisinin bir kutlaması olacak. Cursed, Kral Arthur’un orta çağ fantazi hikayesine ve yuvarlak masaya orijinal bir örnek.Hikaye, Arthur’u güçlü Merlin ile birleştirmeye ve gölün hanımı olmaya mahkum olan Nimue’nin bakış açısıyla oynuyor.

Yaklaşan içeriğe ek olarak, oyun 23 Temmuz ve 5 Ağustos tarihleri arasında ücretsiz olarak indirilecek. Ayrıca, bir karakteri 50 seviyesine çıkarmayı başaran oyuncuların oyunu hiçbir ücret ödemeden tutabileceklerini duyurdular; herkes oyuna sahip olmak ve hesaplarına erişimi korumak için standart 9.99 $ödemek zorunda kalacak.

Cursed’in doğası göz önüne alındığında, taraftarlar, karakterlerinin oyunda giyebileceği serinin karakterlerinden kozmetik ürünler olacağını tahmin ediyorlar. Başka bir olasılık, oyuncuların Uther ve Nimue, Arthur ve Merlin ile birlikte savaşan Kırmızı Paladinleri ile savaşmak zorunda kalacakları. Ancak geliştiriciler daha fazla bilgi yayınlayana kadar hepsi spekülasyon.

Durum ne olursa olsun, hem eski hem de yeni oyuncular için eğlenceli olacak Black Desert için ilginç bir değişiklik olması gerekiyor. Bu önümüzdeki hafta, oyuncuların oyunu denemeleri ve oyunu yeterince eğlenmeleri için ücretsiz tutacak kadar gayretli olmaları için birinci sınıf bir fırsat gibi görünüyor.

Kaynak:https://www.thegamer.com/black-desert-cursed-netflix-collaboration/

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın