VALORANT VP Nedir? En Ucuz VALORANT RP Nereden Alınır?

Bu yazı da VALORANT VP nedir ve en ucuz VALORANT RP nereden alınır konusunu ele alacağız. Oyuncuların League of Legends’dan alışık olduğu RP (Riot Points) Valorant oyununda VP(Valorant Points) olarak karşımıza çıkıyor.

VALORANT VP Nedir?

Riot PIN’ler ile ilgili açıklama yapan Riot ekibi,Riot PIN LoL sanal mağaza üzerinden dilediğiniz kostüm ve içeriklere  ulaşmanın bir yolu, RP’ye çevrilebilen dijital bir koddur.

VALORANT’ın gelmesiyle birlikte, beğendiğiniz ve sahip olmak istediğiniz kostüm ve içeriklere daha kolay ulaşabilmenizi istedik. Riot PIN sadece LoL için değil VALORANT Puanı (VP) için de geçerli olacak.Yani artık Migros,Şok yada dijital oyun keyleri satan sitelerden aldığımız Riot Pin’leri her iki oyunda da kullanabileceğiz.

VALORANT RP oyun içerisindeki mağazadan da alınabiliyor.Riot mağaza fiyatlarına baktığımızda ;

  • 300 VP  16 ₺
  • 600 VP 32 ₺
  • 1250 VY 64 ₺

şeklinde.Fiyatlar çeşitli dijital oyun sitelerinde daha uygun.Bu siteler üzerinden Riot PİN aldığınız da oyun içerisinde kullanabiliyorsunuz.Peki en ucuz Valorant RP nerede satılıyor?gelin inceleyelim.

En Ucuz Valorant RP

VALORANT VP Nedir EN UCUZ VALORANT RP

Piyasadaki birden fazla dijital oyun platformlarını, en ucuz Valorant Vp nereden alınır diye fiyat araştırması yaptık.Listedeki fiyat sıralaması en ucuzdan en pahalıya şeklindedir.Fiyatlarda değişiklik olabilir,listedeki fiyatlar makalenin hazırlandığı tarihten itibaren ki geçerli olan fiyatlardır.

1-Oyun Alışveriş

Şuan için alınabilecek en ucuz Valorant VP, oyunalisveris.com üzerinde bulunuyor.300 Valorant RP fiyatı site üzerinde 13.44 ₺ .Satın almak için Buraya tıklayabilirsiniz.

2-Play Sultan

Listenin 2-3 ve 4. sırasındaki sitelerde fiyatlar aynı.Bu yüzden arzu ettiğiniz herhangi birinden VALORANT VP alabilirsiniz.300 VP 13.60 ₺ fiyatı ile playsultan.com.tr de satışta.Satın almak için Buraya tıklayabilirsiniz.

3-Joy Alışveriş

Burada da 300 VP fiyatı 13.60 ₺.joyalisveris.com üzerinden Valorant RP almak veya diğer fiyatlara göz atmak için Buraya tıklayabilirsiniz.

4-Fox N Game

Listede 2 ve 3 de olduğu gibi, 300 VP fiyatı foxngame.com’da da 13.60 ₺.Sitedeki diğer fiyatlara göz atmak için Buraya tıklayabilirsiniz.

5-Bursa GB

5.sırada diğer bir popüler oyun platformu bursagb.com bulunuyor.300 Valorant VP fiyatı 14.04 ₺.Satın almak için veya diğer fiyatlara göz atmak için Buraya tıklayabilirsiniz.

6-X Game

En ucuz Valorat RP listemizin 6.sırasında xgame.com.tr bulunuyor.Site üzerinden 14.08 ₺ ödeyerek 300 VP alabilirsiniz.Sitedeki diğer fiyatlara göz atmak veya satın almak için Buraya tıklayabilirsiniz.

7-Game Satış

En uygun Valorant VP listemizin 7.sırasında gamesatis.com bulunuyor.300  VP satış fiyatı ise 14.40 ₺.Satın almak için veya diğer fiyatlara göz atmak için Buraya tıklaya bilirsiniz.

8-By No Game

Listenin 8.sırasında popüler dijital oyun satış platformu olan bynogame.com bulunuyor.300 Valorant VP fiyatı ise 15 ₺.Satın almak için veya diğer fiyatlara göz atmak için Buraya tıklayabilirsiniz.

9-Per Dijital

Ve listemizin son sırasında perdigital.com bulunmakta.300 VP fiyatı Riot mağazası ile aynı fiyatta. (16 ₺)Ancak her satın alım yaptığınız da çeşitli miktarlarda bonus kazanıyorsunuz.Biriktirdiğiniz bonuslar ile sitede bulunan ürünleri satın alabilirsiniz.300 VP yi 16 ₺’den satın aldığınız da 0.32 ₺ bonus kazanacaksınız.

 

Bu yazı da VALORANT VP nedir ve en ucuz VALORANT RP nereden alınır gibi merak edilenleri araştırıp listelemek istedik.Gördüğünüz gibi fiyatlar arasında kuruşlar oynuyor.Listedeki siteler piyasanın en güvenilir oyun keyleri satanları arasında.Arzu ettiğiniz platform üzerinden VALORANT RP satın alarak arkadaşlarınıza hediye edebilir,kendi mağazanızda kullanabilirsiniz.

En İyi Oyuncu Mouse Listesi konumuza da göz atmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu