Bazı Fortnite Kullanıcı Adları Oyunu Çökertiyor!

Fortnite Kullanıcı Adları Oyunu Çökertiyor

Bazı Fortnite Kullanıcı Adları Oyunu Çökertiyor.Fortnite oyuncuları, oyun adlarında belirli bir harf veya sayı kullanan bir oyuncuyu öldürürse oyunun donmasına ve parlamasına neden olan garip bir hataya maruz kalıyorlar.

Bazı Fortnite Kullanıcı Adları Oyunun Çökmesine Sebep Oluyor!

Fortnite, neredeyse Battle Royale’ın babası olsa da, bu Epic Games’in mükemmel olduğu anlamına gelmiyor. Geliştiriciler, oyundaki açıkları kapatmak ve sorunları çözmek için mükemmel bir iş çıkardılar, ancak hala devam eden bazı sorunlar var.

Oyuncular sunucularla sürekli olarak sorun yaşıyor.Birçok oyuncu,Mauraders veya Sharks yüzünden üçüncü sezondaki mevcut içeriğe katılmıyor ve ışınlanan girdaplar şu anda çalışmıyor.

Son zamanlarda bazı oyuncular, önceki sezonlarda çok büyük bir sorun olmayan,aslında dikkat edilmesi gereken büyük bir sorunla karşılaştı.

Sorun, Epic Games kullanıcı adında bir sembol, harf veya sayı olan bir oyuncuyu öldürürseniz, oyunun donmasıyla ilgili.Sorunu fark eden Reddit kullanıcısı hobleyyy bu durum ile ilgili birde video paylaştı.

Dying or Killing someone with a Chinese letter in their name can cause your game to hitch/freeze
by u/hobleyyy in FortniteCompetitive

Hobleyyy , isimlerinde bir sembol olan oyuncuları öldürünce, oyunun birkaç saniye takıldığını gösteren bir video gösterdi.Bu,bir defaya mahsus bir problem değil. Fortnite oyuncusu, önceki sezonlarda da problemle karşılaştıklarını söyledi.

Reddit’te yapılan paylaşımın ardından birçok oyuncu aynı sorunu yaşadıklarını dile getirdi.Problem ile ilgili bir açıklama henüz Epic Games tarafından gelmiş değil.Bununla birlikte, yakında v13.30 yamasındaki düzeltmeler için sıralanmış bir takım sorunlara sahip oldukları göz önüne alındığında, bu sorunun ne zaman giderileceği hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor.

Başa dön tuşu