Call of Duty Black Ops Cold War Logosu ve Çıkış Tarihi - TRESPOR

Call of Duty Black Ops Cold War Logosu ve Çıkış Tarihi

 Call of Duty Black Ops Cold War Logosu ve Çıkış Tarihi
Okunuyor Call of Duty Black Ops Cold War Logosu ve Çıkış Tarihi

Aylar süren spekülasyonlardan sonra, hayranlar sonunda Doritos tanıtımı için beklenmedik bir sızıntı ile Call of Duty 2020’nin Call of Duty: Black Ops Cold War olarak adlandırılacağını duyurdu.

Call of Duty başlıkları genellikle Mayıs ayına kadar gösteriliyordu fakat bu yıl bir anormallik oldu. Sızıntılar oyunun çeşitli yönlerini tartıştı, ancak ortaya somut bir şey konmadı. Sızan bir Doritos promosyonu, oyunun adını ve logosunu ilk kez gösterdi.

Oyun severler, bu bilginin oyun için tam olarak ne anlama geldiğini analiz ediyor. ModernWarzone’a sızdırılan görüntü, oyunun başlığını, logosunu ve promosyonun zaman çizelgesi hakkında bilgileri gösteriyor. Black Ops Cold War 05/10/2020 tarihinde piyasaya çıkacak.

Bu ilginç bir bilgi çünkü Modern Warfare’in tanıtımlarına ve başlangıç ​​tarihine de bağlanabilir. Genelde, COD başlıkları Mayıs ayı boyunca açıklanır ve Ekim ayı civarında yayınlanır.

Black Ops 4 ve Modern Warfare için durum böyleydi ve daha sonra önde gelen bir sızıntı, tüm gecikmelere ve açıklama eksikliğine rağmen, CoD 2020’nin resmi sürümünün hala programda olduğunu öne sürdü.

Sızan ikinci bir resim, promosyonun Ekim ayı başlarında başlayacağını gösteriyor. Modern Warfare için, Mountain Dew, Ekim 2019’un başlarında oyunun piyasaya sürülmesinden önce başlayan bir promosyona sahip. Mountain Dew ve Doritos aynı şirket olan Pepsico’ya aittir, bu nedenle markaların benzer tanıtım uygulamalarına sahip olması mantıklı.

Söz konusu sızıntının birkaç hafta içinde bir açıklama olacağını tahmin ettiği için bu yakında değişebilir ve diğer önemli bir isim olan Tom Henderson, 5 Ağustos’ta büyük bir şeyin olacağı yönünde spekülasyonları daha da güçlendiriyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın