Epic Games Haftanın Ücretsiz Oyunları

Epic games haftanın ücretsiz oyunları listesini yayınladı. Epic Games,son zamanlarda bedava oyun politikası ile oldukça dikkat çekiyor. İşte bu hafta dağıtılacak oyunlar ve onlarla ilgili bazı küçük ayrıntılar.

Epic Games Haftanın Ücretsiz Oyunları (Temmuz)

Epic games haftanın ücretsiz oyunları

Epic Games haftalık ücretsiz oyunları listesinde bu hafta toplamda Steam değeri 62 ₺ olan Tacoma ve Next Up Hero bulunuyor.Bu 2 ücretsiz oyunu 30 Temmuz saat 18:00’a kadar kütüphanenize ekleyerek oynayabilirsiniz.

Haftanın bedava oyunlarından ilki “Next Up Hero“; Farklı maceralar boyunca keserek, biçerek, bongo çalarak, bumerang fırlatarak ve jet kullanarak ilerleyen elle çizilmiş kahramanlar içeren bir zindan keşfetme oyunudur. Kahramanınızı seçerek en iyi eşyalar toplamaya ve en yüksek seviyeye çıkmaya başlayabilirsiniz.

Haftanın bir diğer bedava oyunu ise “Tacoma“;çok katmanlı bir hikaye deneyimine sahip.Uzay istasyonunda çalışan altı mürettebat ile araştırmacı görevine bürünerek eğlenceli dakikalar geçirmenizi sağlayacak türden.Özellikle uzay temalı oyun sevenlerin mutlaka Tacoma oyununu kütüphanesine eklemesini öneririz.

Tacoma, Windows ve MacOS platformlarında oynanırken Next Up Hero sadece Windows platformunda oynanabiliyor.Bir sonraki haftanın Epic Games Ücretsiz oyun listesi ise;

olacak.Haftalık Epic Games bedava oyun listesi için sitemizi sık kullanılanlara eklemeyi unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu