eFootball PES 2021 Oyun İncelemesi

 eFootball PES 2021 Oyun İncelemesi
Okunuyor eFootball PES 2021 Oyun İncelemesi

eFootball PES 2021 oyun incelemesi ve detayları yazımızda. Futbol oyunları denildiğinde oldukça iddialı olan PES, bilgisayar ile sınırlı kalmayarak telefon ve tabletler içinde oyununu geliştirdi. Bireyler futbol zevkine doymak ve geliştirilen grafik özellikleri sayesinde eğlenceli vakitleri yaşamaya devam edecek gibi duruyor. Yüklemesi ve oynaması ise oldukça kolay oyun birbirinden farklı taktiği bünyesinde barındırıyor.

Futbol her ne kadar eğlence oyunu olarak görülse de başlı başına bir taktik oyunudur. Kendi takımınızı nasıl yöneteceğinizi bileceğiniz kadar karşı takımın davranış ve taktiklerine göre değişiklikler yapmak gerekir. Eğer iyi bir analiz yaparsanız işiniz oldukça kolaydır. Galibiyet kaçınılmaz olacaktır. Ancak taktiksiz bir şekilde gelişine oynama yolunu seçerseniz galibiyeti elde etmek o kadar da mümkün değildir.

PES 2021 Mobile Ne Zaman Çıkacak?

Oyun severlerin merakla beklediği eFootball PES 2021 sonunda kullanıcılara sunulmuştur. 15 Eylül tarihi itibari ile kullanıcılar uygun cihazlara sahipse oyunu deneyimlemeye başlayabilmektedir. Çoğu oyunda söz konusu olduğu gibi bu noktada cihazınızın mevcut güncellemesi etkili olmaktadır. Şayet güncellemeniz yetersiz ise oyunu indirmeniz mümkün değildir.

Oyunu Google Play ve App Store üzerinden temin edebilirsiniz. Uygulama mağazaları içerisinde arama kısımlarına oyun ismini yazarak bulun. İndir butonuna tıkladıktan kısa bir süre sonra telefonlarınızda uygulama yerini alacaktır. Bundan sonrası oyun içerisinde sizlerin oluşturmak istediği plana göre değişiklik göstermektedir. Kişiselleştirilmiş oyun sayesinde rotanızı belirleyebilirsiniz.

eFootball PES 2021 Oynanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

eFootball PES 2021 oyununu denerken dikkat etmeniz gereken bazı ipuçları bulunmaktadır. Kişilerin alacağı galibiyete doğrudan etkisi olacak bu durum kullanıcılar tarafından sıklıkla dile getirilmektedir. Oyun başlangıç aşamasında bir takım kurulması ile gerçekleşir. Futbolcu alırken ya da maç oluştururken gerçekçi hareket etmek bu noktada önem taşır.

Her ne kadar efsanevi futbolcular oyun içerisinde bulunsa da puanı yüksek olan oyuncunun size getirisi her zaman fazla olacaktır. Bundan dolayı maç esnasında bu tarz oyuncuları ilk 11 içerisinde belirleyin. Bunun yanı sıra her maç ve takım için aynı taktiksel dizilim ile hareket etmeyin. Oyun içerisinde taktik değişikliğine gitmekten de korkmayın. Unutmayın bu bir strateji oyunu!

Geliştirici: KONAMI

Android Kategori: Spor

Android Boyut: 95 MB

Android Ücreti: Ücretsiz. Oyun için satın almalar mevcuttur.

Android İndirme Linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=jp.konami.pesam&hl=tr&gl=US

App Store İndirme Linki: https://apps.apple.com/us/app/efootball-pes-2021/id1117270703

Microsoft Store İndirme Linki: https://www.microsoft.com/tr-tr/p/efootball-pes-2021-season-update/9p44f2g24f37?activetab=pivot:overviewtab


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın