Just Dance 2021 Dokuz Şarkı Daha Açıkladı - TRESPOR

Just Dance 2021 Dokuz Şarkı Daha Açıkladı

 Just Dance 2021 Dokuz Şarkı Daha Açıkladı
Okunuyor Just Dance 2021 Dokuz Şarkı Daha Açıkladı

Just Dance 2021 Dokuz Şarkı Daha Açıkladı.Ubisoft, 12 Kasım 2020’de çıkması beklenen Just Dance 2021’e dokuz yeni parçanın ekleneceğini duyurdu.

Just Dance 2021

Ubisoft, 12 Kasım 2020’de Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5 , Xbox One, Xbox Series için piyasaya sürülmesi beklenen dans ritim oyununun son bölümü Just Dance 2021’e dokuz yeni parça ekleneceğini duyurdu.

Adını Lady Gaga şarkısından alan, tüm zamanların en çok satan müzik video oyunu franchise’ı, ilk olarak 2009’da Kuzey Amerika, Avrupa ve Avustralya’da Wii’de piyasaya çıktı. Birden fazla oyuncu için harekete dayalı bir dans oyunu olan en son sürüm, Wii için yayınlanmayacak ana serideki ilk oyun olacak.

Just Dance serisinin on ikinci oyunu  26 Ağustos 2020’de Nintendo Direct Mini: Partner’s Showcase’de gösterildi. Önceki sürümlerde olduğu gibi, oyuncular ekrandaki dansçının koreografisini hareket kontrol cihazlarını veya oyunun ilişkili akıllı telefon uygulamasını kullanarak seçilen bir şarkıya taklit etmelidir.

Just Dance 2021’e eklenen en son şarkılar şunları içeriyor:

  • Blinding Lights by The Weeknd
  • Without Me by Eminem
  • Till The World Ends by The Girly Team
  • The Weekend by Michael Gray
  • Samba de Janeiro by Ultraclub 90
  • Runaway (U & I) by Galantis
  • Bailando by Paradisio Ft. Dj Patrick Samoy
  • Dibby Dibby Sound by DJ Fresh & Jay Fay Ft. Ms Dynamite
  • Boy, You Can Keep It by Alex Newell

Ek olarak, sınırsız aboneliğe sahip Just Dance 2020 oyuncuları, önümüzdeki hafta çıkacak Just Dance 2021’den Eminem’den Olmadan Örnekleri deneyebilirler.

Just Dance 2021, birkaç yeni yükseltme içerecek: başlangıç ​​menüsünden hazır rastgele bir çalma listesi içeren Quickplay Modu ve oyuncuların kalıcı turnuvalar sırasında dünyanın her yerinden dansçılara meydan okuyabileceği Geliştirilmiş Dünya Dans Pisti. Sistem, adil bir dans mücadelesi sağlamak için benzer seviyedeki oyuncularla eşleşecek.

Bu arada, Just Dance Unlimited for Just Dance 2020’nin dördüncü sezonu olan Broadway temalı It’s Showtime, 10 Eylül 2020’de başladı ve 5 Kasım 2020’de sona erecek. Showtime, 10-24 Eylül’de The Party’de ve The 15 Ekim – 5 Kasım tarihleri ​​arasında düzenlenen Gala Bu etkinlikler, Nintendo Switch sistemi, Xbox One ailesi, PlayStation 4 ve Stadia’daki tüm Just Dance 2020 sahipleri için geçerli.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın