Rainbow Six Siege 4-0xfff0bdc0 Hatası Çözümü - TRESPOR

Rainbow Six Siege 4-0xfff0bdc0 Hatası Çözümü

 Rainbow Six Siege 4-0xfff0bdc0 Hatası Çözümü
Okunuyor Rainbow Six Siege 4-0xfff0bdc0 Hatası Çözümü

Birçok oyuncu Rainbow Six Siege 4-0xfff0bdc0 Hatası ile karşılaşmakta.Sorunun çözümünü Ubisoft Destek Birimi dahil net olarak bilmiyor,ancak kendi uyguladığım yöntem ile sorunu ortadan kaldırdım.Şimdi gelin Rainbow Six Siege bağlanmama sorunu nasıl giderilir göz atalım.

Rainbow Six Siege 4-0xfff0bdc0 Hatası

Sorun çözümü için birkaç yöntem bulunuyor.Bu yöntemleri tek tek deneyerek,sizde 4-0xfff0bdc0 Hatası  sorununu çözebilirsiniz.

#Yöntem 1

Uplay Hesap Yönetimi sayfasına gidin.Ardından Steam hesabınız ile olan bağlantıyı kesin.Bu yöntemi denedikten sonra oyuna tekrar giriş yapın.Eğer sorun hala devam ediyorsa 2.yöntemi deneyin.

#Yöntem 2

Sorun İnternet bağlantı problemi kaynaklı olabilir.Problemi gidermek için Complete Internet Repair indirin. Seçeneklerden “Güvenli İnternet” seçeneğini kapatarak tekrar oyunu açmayı deneyin.

#Yöntem 3

Eğer yukarıdaki 2 yöntem de işe yaramadıysa sorun dosya doğrulama hatası kaynaklıdır.Uplay üzerinden oyunu dosya doğrulayarak sorunu çözebilirsiniz.Bunun için;

uPlay Giriş Yapın

Oyunlar kısmından R6 Siege sağ tıklayarak “Dosyaları Doğrula“tıklayın.

Rainbow Six Siege 4-0xfff0bdc0 Hatası

Eğer uPlay dili İngilizce ise “Verify Files” kısmına dokunun.Yukarıdaki 3 yöntem de işe yaramadıysa tek seçenek rainbow6’yı tekrardan silip yüklemek olacaktır.

Rainbow Six Siege Fps Arttırma – 2020

İlgili İçerik
Günümüzün en popüler FPS oyunlarından birisi olan Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’nin oynamak için iyi bir bilgisayarımız olması gerekiyor. Online tabanlı bir fps oyunu olan Rainbow Six Siege oynarken...

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın