E3 2021 Oyun Fuarı Duyurusu Yapıldı!

 E3 2021 Oyun Fuarı Duyurusu Yapıldı!
Okunuyor E3 2021 Oyun Fuarı Duyurusu Yapıldı!

E3 Fuarı koronavirüs dönemi olduğundan etkinlikler iptal edilmişti. Tüm dünyada yayılmasıyla birlikte bu tür etkinlikler görülmesi kabul edilemezdi. Bu durumdan dolayı E3 tamamen dijital ortamda yapılarak sunulacağı haberi geldi. Sunumu gelmesiyle birlikte bu fuara katılacak firmalar da kendini açıkladı.

E3 2021 Ne Zaman Gerçekleşecek?

E3 2021 yayınlanma tarihi olarak 12-15 Haziran arasında sunumunu gerçekleştirecek. Yeni yapımları görebileceğimiz fuar olarak en büyük etkinlik olarak yerini alıyor. Yer alan yapımlarda gecikmeler olmasıyla beraber net açıklamaları da görmüş olacağız. Yeni nesil konsol sahibi olan kişiler fazla oyuna erişemedi. Bu etkinlikle beraber çıkış tarihlerini görebileceğimiz yapımları da görmüş olacağız.

E3 2021 Tanıtım Yapacak Firma Listesi

  • Konami
  • XBOX
  • Ubisoft
  • Nintendo
  • Take Two
  • Warner Bros
  • Koch Media

Yer alan firmalarda tanıdık firmalar gözüküyor. Ancak beklenen oyunlardan bazı oyun firmaları gözükmedi. Ancak ilerleyen zamanlar değişiklik meydana gelebilir. Oyun olarak görmesini istediğimiz oyunlarda yer alıyor. Tahmini olarak görebileceğimiz oyun listesi olarak şu şekilde paylaşılıyor.

Konami yeni bir eFootbal PES oyununu gösterebilir. Değişen yapısıyla beraber ön gösterim yapabilir. Çıkan oyunda modelinde güncelleme niteliğinde bir yapımla karşımıza çıkmıştı. Oyuncular olarak yeni baştan yapımı görmek istiyorlar. Diğer yandan yeni bir oyun tanıtımı da gelebilir.

XBOX Microsoft yeni nesil konsol gücüyle beraber kendine özel yapımlarını tanıtabilir. Konsol gücünü göstermek adına büyük bir gösterim yapacaktır. Ayrıca Game Pass sistemini tanıtması mümkün olabilir.

Ubisoft Assassins Creed Valhalla oyunuyla beraber oyuncuları kendine çekmeyi başardı. Yeni bir tanıtımına girebilecek durumda olabilir. Ama buradaki tanıtacağı oyun farklı bir çıkartma yapabilir.

Warner Bros Batman serisinden tanıdığımız film ve oyun yapımcılığına uğraşan firma tekrardan Batman üzerine yapım çıkartabilecek gibi duruyor.

Square Enix E3 fuarına katılmadığı gözüküyor. Ancak ilerleyen zamanlar bu durum değişiklik gösterebilir. Oyuncular God Of War oyunuyla beraber oldukça beğenisini toplamıştı. Özellikle tekrarlayan oyun yapısını değiştirmesiyle beraber büyük taktir toplamıştı. Bu tekrarlayan yapımını Playstation 4 de yapmayarak büyük bir ilgi topladı. Yeni nesil konsolu Playstation 5 ile yapımı merakla beklenen oyun hale geldi. Yeni oyun adı olarak God Of War R agnarok olmasıyla birlikte gelmesi beklenen hale geldi.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın