Age of Empires 3: Definitive Edition Çıkış Tarihi Sızdırıldı! - TRESPOR

Age of Empires 3: Definitive Edition Çıkış Tarihi Sızdırıldı!

 Age of Empires 3: Definitive Edition Çıkış Tarihi Sızdırıldı!
Okunuyor Age of Empires 3: Definitive Edition Çıkış Tarihi Sızdırıldı!

Age of Empires resmi Twitter hesabı,Age Of Empires III için olası çıkış tarihine bir ipucu verdi.

Age of Empires’ın resmi Twitter hesabı, Age Of Empires III ve Gamescom’un olası çıkış tarihine dair bir ipucu bırakmış olabilir.Klasik gerçek zamanlı strateji serisinin hayranları, bir süredir Age Of Empires III çıkış tarihinin ne zaman olduğu merakla bekliyor.

Ocak ayında Microsoft,bir dizi açık beta testi gerçekleştirdi.Oyuncular Steam üzerinden beta testine katılım sağladılar.Microsoft’un nihayet oyunu yayınlamaya hazır olduğu anlaşılıyor. Son zamanlarda şifreli bir Twitter gönderisi bazı kesimin oldukça dikkatini çekti.

Age of Empires 3: Definitive Edition

Ortalama bir oyuncu için, muhtemelen oyundaki karakterleri ve öğeleri tasvir eden rastgele bir simge dizisi gibi görünmüyor. Oyuncular, bunun gizli bir kod olduğunu çabucak anladılar. Simgeler, oyunda klavye kısayolları olan şeyleri tasvir eder, bu kısayollar resimlerde gösterilen sırayla yazıldığında “GAMESCOM” dur.

Görünüşe göre hayranların Definitive Edition of Age Of Empires III’ün çıkması için sadece birkaç gün beklemesi gerekecek.( Gamescom tarihi 30 Ağustos olduğunu unutmayalım).Orijinal sürümünden bu yana klasik başlıkta hangi değişikliklerin yapıldığını görmek ilginç olacak. İlk kez tanıtıldığında, iyi entegre edilmiş stratejik çok oyunculu ve eğlenceli Home City sistemi ile hayranlarını şaşırttı . Ancak yıllar içinde çok şey değişti ve oyuncular bazı modern güncellemeler umuyor.

Özellikle Age of Empires II Definitive Edition’ın kendine ait bazı modern cilaları sunduğu düşünüldüğünde, Örnekler, hasat edildikten sonra çiftlikleri otomatik olarak yeniden dikmeyi, küresel bir işe alım kuyruğunu ve orduları tıklatarak sürüklerken köylüleri hariç tutmayı içeriyor.

Age Of Empires III Definitive Edition’ın tam sürümü büyük olasılıkla ana akım oyuncular arasında pek çok ses getirmeyecek. Ancak, neredeyse yirmi yıldır oyun oynayanlar için, oyuncuların beklediği bazı modern oyun kolaylıkları ile tanıdık topraklarda eğlenceli ve nostaljik bir stratejik hamle olacağı kesindir.

Yüksek ihtimalle Age Of Empires III Definitive Edition çıkış tarihi 30 Ağustos olarak belirlenmiş gibi gözüküyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın