Mount And Blade 2 Bannerlord Kasma Sorunu Çözümü

Mount And Blade 2 Bannerlord Kasma Sorunu Çözümü

Mount And Blade 2 Bannerlord kasma sorunu oyun içerisinde yaşanan anlık kasmalar anlık devam etme olarak sıkıntı yaşatmaktadır. Bu tür oyun hatası giderilmesi için ekran kartınızın güncel olduğundan emin olun. Yeni oyunlar çıkmasıyla birlikte bu tür sorunlar sıkça yaşanmaya başladı. Oyun yeni güncellemeleriyle birlikte büyük eklemeler yapılarak yanında büyük sorunlarda getirebiliyor. Bu tür oyun hatalarından kurtulmak için oyun içerisinde belli ayarlar yapılarak problem çözülmektedir.

Mount And Blade 2 Bannerlord Kasma Sorunu

İlk olarak oyunun ayarlar kısmına girerek buradaki çözünürlük ayarını düşürebilirsiniz. Bu ekran kartınıza göre hareket edebilirsiniz. Eğer önerilen ekran kartı boyutuna sahipseniz diğer ayarlara geçiş yaparak deneme yapabilirsiniz.

Mount And Blade 2 Bannerlord Kasma Sorunu Çözümü 1

Diğer ayarlara geçiş yaptığınızda Tahmini GPU kullanımı görebilirsiniz. Burada çok fazla olursa kasma nedeni olarak görülmektedir. Ceset sayısı azaltılması da bu tür ayarlarda rahatlama sağlayacaktır. Kalite ayarlarının düşüğe çekilmesi büyük oranda rahatlama sağlayacaktır. Ancak ekran kartı ortalama seviyede kaldıracak boyuttaysa aynı şekilde Orta modüle alabilirsiniz.

Mount And Blade 2 Bannerlord Kasma Sorunu Çözümü 2

Oyun içerisinde birden fazla ayar olduğu için tekrardan göz geçirebilirsiniz. Ayarların değiştirilmesiyle birlikte Tahmini GPU oranı değişecektir. Ram boyutunuzun iyi olmasıyla birlikte kasma sorunu daha da çözülecektir.

Mount And Blade 2 Bannerlord Kasma Sorunu Çözümü 5

Diğer kasma sorunları etki eden yeni sistem eklenti grafiklerinden olmaktadır. Bu tür ayarları kapatarak büyük olarak yarar sağlayacak kasma sorunu giderilmesi sağlanacaktır. Deneme yanılma yöntemiyle de oyun içerisinde denemeler yapabilirsiniz.

Mount And Blade 2 Bannerlord Kasma Sorunu Çözümü 4

Sitemizde bu tür oyun hataları çözümleri yer almaktadır. Farklı sorun ile karşılaşırsanız belirtmeyi unutmayın. Sitemizi takip ederek her gün eklenen içeriklerimize ulaşabilirsiniz. Trespor iyi oyunlar diler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu