Steam Yaz İndirimleri 2020! Steam Yaz İndirimleri Ne Zaman?

 Steam Yaz İndirimleri 2020! Steam Yaz İndirimleri Ne Zaman?
Okunuyor Steam Yaz İndirimleri 2020! Steam Yaz İndirimleri Ne Zaman?

Bildiğiniz üzere Steam senenin Kış ve Yaz olmak üzere iki mevsiminde büyük indirimler yaparak biz oyuncuları mutlu ediyor. Geri kalan dönemde neredeyse 2 3 ayda bir ufak çaplı indirimler yapsa da hem etkisi hem de büyüklüğü Yaz Ve Kış indirimleri kadar olmuyor. Kış indirimlerini geçtiğimiz kış değerlendirmiştik. Bu büyük indirimlerin belli başlı klasik oyunları oluyor. Ancak her indirim döneminde başka spesifik oyunlar da indirimde oluyor. Peki Steam Yaz indirimleri ne zaman?

Steam Yaz İndirimleri Ne Zaman?

Her sene olduğu gibi bu sene de yaz indirimlerinin Haziran sonunda olması bekleniyordu. Resmi açıklamanın gelmesiyle bu kesinleşti ve bu seneki Steam yaz indirimleri 25 Haziran’da biz oyunculara sunulacak. Haziran sonunu beklemek istemeyenler için şu an halihazırda 21-28 Mayıs tarihleri arasında devamlılığını sürdüren bir dönemsel indirim mevcut. Yaz indirimi kadar kapsamlı bir indirim olmasa da bir çok oyun indirimde şu an.

Steam Oyun Festivali (Yaz 2020)

Bir sonraki yıl çıkacak olan oyunların öne çıkarıldığı bir etkinlik olan Steam Oyun Festivali, bu yıl 9-14 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek. Bu tarihler arasında oyunlara göz atabilecek, demoları veya oynanabilir kısa bölümleri deneyebilecek ve geliştiricilerle iletişime geçebileceksiniz.

2020 Steam İndirim Tarihleri!

2020 yılı içerisinde gerçekleşecek Steam indirim tarihleri net belli olmasa da geçtiğimiz yıllardan yola çıkarak bazı tahminlerde bulunuyoruz. Unutmayın, aşağıda yazan tarihler tahminidir.

  • Steam Bahar Temizliği Etkinliği 2020: 21-28 Mayıs
  • Steam Oyun Festivali 2020: 9-14 Haziran
  • Steam Yaz İndirimleri 2020: 25 Haziran – 9 Temmuz
  • Steam Cadılar Bayramı İndirimi 2020: 28 Ekim – 1 Kasım
  • Steam Sonbahar İndirimi 2020: 24 Kasım – 1 Aralık
  • Steam Kış İndirimi 2020: 17-31 Aralık


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın