Deathloop Oynanış Videosu PS5 Etkinliğinde Gösterildi - TRESPOR

Deathloop Oynanış Videosu PS5 Etkinliğinde Gösterildi

 Deathloop Oynanış Videosu PS5 Etkinliğinde Gösterildi
Okunuyor Deathloop Oynanış Videosu PS5 Etkinliğinde Gösterildi

Deathloop Oynanış Videosu PS5 Etkinliğinde Gösterildi.Yeni görüntü bize birkaç dakikalık hızlı tempolu FPS eylemini gösterdi.

Deathloop Oynanış

PlayStation 5 Showcase‘i sırasında izleyiciler, Arkane’nin yeni PS5’e özel zamanlanmış olan Deathloop’u daha yakından inceledi. Başlık yakın zamanda ertelenmişti, ancak hala 2021 ortalarında yayınlanması bekleniyor.

Yeni görüntüler bize birkaç dakikalık oyun sunarak, silahlara, telekinetik güçlere ve çok sayıda boyun kırmaya dayanan hızlı tempolu FPS eylemini gösterdi. Aksiyon, uzun menzilli çatışmalar için bolca alan sunan karlı bir inşaat bahçesinde başlıyor.

Şimdiye kadar Dishonored oynadıysanız, Deathloop’taki bazı öğelerle hakim olacaksınız. Eylem, kesinlikle daha az gizlilik ve çok daha fazla silahlanma olmasına rağmen benzer bir hızda ilerledi. En son çekim hala benzersiz özelliği tam olarak açıklamadığından, zaman döngüsü mekaniğinin nasıl çalıştığını görmek heyecan verici olacak.

Oynanışa kısa bir bakıştan sonra, Arkane oyunun anlatısını göstermeye başladı ve avlayacağımız sekiz hedeften ikisini – Aleksis ve Egor’u ortaya çıkardı. Deathloop’un hikayesi, hiç bitmeyen bir zaman döngüsünde sıkışıp kalan bir suikastçı olan Colt’un etrafında dönüyor ve sekiz hedefi de ortadan kaldırmadığı sürece döngünün başına geri gönderilecek.

Görüntü, Colt’un zaman döngüsünü korumak ve her ne pahasına olursa olsun Colt’u durdurmakla görevli bir ajan olan Julianna tarafından avlanmasıyla sona erdi. Aşağıdaki dört dakikalık klibin tamamına göz atabilirsiniz.

Arkane Studios tarafından geliştirilen ve Bethesda tarafından yayınlanan, gelecek oyunun arkasında pek çok yetenek var. Daha önce başarılı olan Prey ve Dishonored serilerinin öğelerini birleştiren Deathloop, başka bir inanılmaz IP’ye dönüşüyor.

Başlangıçta 2020’nin sonunda piyasaya sürülmesi planlanan Arkane, Ağustos ayında oyunun 2021’e geri döndüğünü duyurdu . 12 Kasım’da raflara çıkan PlayStation 5 için özel bir zamanlanmış .

Deathloop, 2021’in ikinci çeyreğinde piyasaya sürülecek ve PlayStation 5’e özel zamanlanmış bir oyundur. PC’ye veya Xbox Series X’e ne zaman geleceği konusunda hala bir bilgi yok.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın