Ninja,Açtığı YouTube Canlı Yayınına 167.000 Kişi Topladı!

Microsoft Mixer’de yayın yapan ünlü isim Ninja,platformun kapanması üzerine nerede yayın yapacağı merak konusuydu.8 Temmuz günü can sıkıntısından açtığı YouTube canlı yayınını kısa bir süre de 167.000 kişinin izlemesi büyük ses getirdi!

Ninja’yı 167.000 Kişi İzledi!

Daha önce Microsoft’un yayın platformu Mixer’de yayın yapan Ninja,Mixer kapandıktan sonra nerede yayın yapacağı merak ediliyordu.Çıkan söylentiler yayın hayatına Facebook Gaming ile devam edecek şeklinde olsa da,2 taraftan da net bir açıklama gelmemişti.

8 Temmuz Çarşamba günü Youtube üzerinden açtığı yayında Fortnite oynayan ünlü yayıncı,çok kısa sürede ortalama anlık 120.000 izleyiciye ulaşarak,kemik bir kitlesinin olduğunu bir kez daha kanıtladı.Canlı yayını Youtube üzerinden açmasının ardından,”Ninja-Youtube iş birliğimi”sorusunu akla getirmesinin ardından,Ninja tarafından böyle bir anlaşmanın olmadığı bildirildi.

Ninja’nın büyük bir izleyici kitlesinin olduğu aşikar.Bakalım ilerleyen günlerde hangi yayın platformu ünlü yayıncıyı kendine çekmeyi başaracak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu