Magrunner: Dark Pulse Steam'de Ücretsiz Oldu! - TRESPOR

Magrunner: Dark Pulse Steam’de Ücretsiz Oldu!

 Magrunner: Dark Pulse Steam’de Ücretsiz Oldu!
Okunuyor Magrunner: Dark Pulse Steam’de Ücretsiz Oldu!

Steam’de Cyberpunk temalı oyun olan Magrunner: Dark Pulse ücretsiz oldu.Bu yaz ücretsiz oyunlar için bereketli bir yıldı.Haftalık sunmuş olduğu ücretsiz oyunlarla bilinen Epic Games yanına Steam’de eklendi.Steam ücretsiz oyun koleksiyonuna Siber çılgınlık temalı Magrunner: Dark Pulse oyununu ekledi.Acele edin,son gün 27 Ağustos saat 20:00!

Ücretsiz Magrunner: Dark Pulse

Magrunner: Dark Pulse, yazar HP Lovecraft’ın hayal ettiği gibi teknolojinin Cthulhu Mythos ile yüzleştiği bir aksiyon-bulmaca oyunudur.

Siz, MagTech Corporation’ın uzay eğitim programına katılmak üzere seçkinler arasından seçilen yedi Magrunner’dan biri olan Dax’sınız. Ancak, bir ömür boyu şans olması gereken şey, hızla korkunç bir kabusa dönüşür.

Magtech eldiveninizle donatılmış olarak, hayatta kalmak ve zorlu bulmacaların üstesinden gelmek için ortamdaki nesneleri manyetik olarak polarize etme ve manipüle etme yeteneğinden yararlanmalısınız. Cthulhu’nun korkunç yaratıklarıyla yüzleşmek için yüksek teknolojili eğitim odaları ve kayıp kozmosun sonsuz boşlukları dahil olmak üzere 40’tan fazla muazzam ve tehlikeli seviyede ilerlerken refleksleriniz ve yaratıcılığınız sınırlarını zorlayacak!

Magrunner: Dark Pulse Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:

  • İşletim Sistemi:WINDOWS XP SP3/WINDOWS VISTA SP2/WINDOWS 7/WINDOWS 8
  • İşlemci:AMD / INTEL DUAL-CORE 2,4 GHZ
  • Hafıza:2048 MB RAM
  • Grafikler:256 MB% 100 DIRECTX 9 VE SHADERS 3.0 UYUMLU NVIDIA GEFORCE 8800 / ATI RADEON HD 4800
  • DirectX®:9.0c
  • Sabit Disk:4 GB HD alanı
  • Ses:DIRECTX 9 UYUMLU

Oyuna ücretsiz olarak sahip olmak için Buraya tıklayabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın