Stranded Deep Kasma Sorunu Çözümü

Stranded Deep Kasma Sorunu Çözümü

Stranded Deep Kasma Sorunu çözümü konumuzda resimli olarak anlatım sağlanmıştır. Oyunun optimazsyon sorunu olduğu için bazı bilgisayarlarda kasma sorunu yaparak oyunu oynanmaz hale getiriyor. Kolay bir yöntemle oyunun kasma sorununu giderebiliyorsunuz. Yeni nesil bilgisayarda bu problem olmayabilir ancak problemle karşılarsanız ekran kartı güncellemesini kontrol etmenizde fayda vardır. Bu tür yöntemler denenerek durum aşılabilir.

Stranded Deep Kasma Sorunu

Stranded Deep oyunuan giriş yaparak ayarlar kısmına giriyoruz. Bu ayarlar kısmında grafikler bölümüne tıklayın. Oyuna başlarken yada oyun içerisinde de bu ayarlara girebilirsiniz.

Stranded Deep Kasma Sorunu Çözümü

Grafikler bölümünden çözünürlük kısmını bulun. Burada çözünürlüğünüz oyununuz otomatik olarak ayarlamıştır. Buradaki ayarı tamamen değişeceğiz.

Stranded Deep Kasma Sorunu Çözümü

Gelen buradaki ayarı en düşük seviyeye alacağız. En düşük seviye olarak 640×480 alabilirsiniz. Bu şekilde uygula diyerek oyuna devam edebilirsiniz. Oyunun kasma sorunu gidecektir. Biraz daha yükselterek bilgisayarınız özelliğine göre hareket edebilirsiniz. Ancak konunun başında belirttiğimiz gibi yüksek ekran kartı modeli kullanıyorsanız ekran kartı güncellemesine dikkat edin. Direct X sürümlerinin en son sürümü olmasını sağlayın. Bu güncellemeler sayesinde oyununuz kasma sorunu da gidebilir.

Stranded Deep Kasma Sorunu Çözümü

Konumuz oyuna ait kasma sorunu çözümünü resimli olarak anlattık. Bu tür oyunların oyun hataları sitemizde yer almaktadır. Güncellenen oyun içeriklerimiz sayesinde kullanıcılara en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Herhangi bir oyun probleminde sitemizde yer alan konulara yorum atarak belirtebilirsiniz. Sitemizin gelişmesi içinde önerilerinizi bekliyoruz. TRespor iyi oyunlar diler.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu